Život v duchu posolstiev

Dátum: 02.04.2013

Vložil: Ludmila

Titulok: Pravda

+ ! Dnes som si otvorila modrú knihu MKH,keď som sa modlila ruženec z 11.3.1995,kde sa píše aj toto: V Cirkvi sa dovŕši veľký odpad,ktorý sa rozšíri na celom svete.Rozkol sa naplní všeobecným vzdialením sa od evanjelia a od pravej viery.Vstúpi do nej človek neprávosti,ktorý sa postaví proti Kristovi a ktorý ju privedie k jej vnútornému spustošeniu,a tak sa naplní strašné znesvätenie ,o ktorom hovoril prorok Daniel (por.Mt 24,15)
Moje tajomstvo sa týka ľudstva.
Ľudstvo dosiahne vrchol skazenosti a bezbožnosti,vzbury proti Bohu a otvorene sa postaví proti jeho zákonu lásky.Spozná hodinu svojho veľkého trestu,o ktorom predpovedal prorok Zachariáš (Zach.13,7-9). Atu sa píše: „Meč vzbuď sa proti môjmu pastierovi a proti blízkemu mužovi – hovorí Pán zástupov. Udri pastiera,nech sa stádo rozpŕchne,potom obrátim ruku proti maličkým. V celej krajine – hovorí Pán – dve tretiny z neho zomrú,zahynú,a jedna tretina z neho ostane.Tu tretinu zavediem do ohňa a vytopím ich ,ako sa vytápa striebro,a vyskúšam ich,ako sa skúša zlato. On bude vzývať moje meno a ja ho vyslyším,poviem: To je môj ľud,a on povie : „Pán je môj Boh.“
Myslím si ,že sa tu práve píše o najvyššom pastierovi,Buďme otvorení Božej pravde: „Nebojte sa !“ Tieto slová sú nám známe.Sv.Písmo nám podáva vždy túto pravdu a na inom mieste sa píše:
„A preto Boh na nich posiela silu bludu,aby verili lži a boli odsúdení všetci ,čo neuverili pravde,ale obľúbili si neprávosť.“ /toto je posledný citát z 2 listu Sol. 1-12/





Späť na diskusiu