Život v duchu posolstiev

Dátum: 02.05.2013

Vložil: Terezka S.

Titulok: Re:Modlitba růžence.

Ahoj David OC, len par viet...Pan Jezis ti je urcite vdacny a tiez kazdemu z ludskych deti, ked obetujeme pocas dna modlitby na umysel, ktory pomaha Bohu spasit vsetky duse, ved o to ide. Okrem modlitieb su to i obety, posty, prijaty kriz, vsetko ak obetujeme na spomenuty umysel, Boh pouzije. S laskou nam dakuje za to, co urobime zo svojej slobodnej vole...aj ked nie si zastanca modlenia a ostavas pri "svojich" modlitbach...aj to Pan s laskou od teba prijima. Avsak skrze nasu slobodnu volu mu mozeme obetovat viac ako sme zvyknuti a hlavne to, co nebo povazuje za potrebne, modlitby pisane Bohom so silnym ucinkom spasy a zachrany dusi. Kto by sa nepodujal hrdo sa obetovat, ked nas o to prosi samotny Boh a este ked ich aj napise samotny Boh...to su skutocnosti uzasneho a zazracneho vztahu medzi vyvolenou armadou a nebom...ked k nej patrim, tak robim to o co ma Boh poziada, nezamyslam sa nad tym, lebo verit tymto posostvam je dar od Boha. Nie sme vsak dokonali, raz to zvladame, raz nie. Ked dam prednost niecomu inemu ako modlitbe, siahnem po poste, alebo inej obeti, su dni, ked je clovek velmi zatazeny, ale aj tak myslim stale na Jezisa, ako tazko preziva toto obdobie...ked pocujem v duchu modlitby anjelov za nas, tak mam chut sa pridat...kazdy mame v sebe dary na to, aby sme to zvladli a u kazdeho je to inac, jednemu sa dari, druhy zas ma pocit, ze nema sil...modlime sa preto navzajom za seba, aby sme vytrvali a nikdy neopustili nasho Pana. Ja verim pososltvam od augusta, ale prechadzala som asi 3 mesiace urcitym zblizovanim a vahanim, ale moja skusenost z modlitieb danych nam z neba je, ze cim viac sa ich modlim a doslednejsie, tym viac sily na zivot mam, tym vyraznejsi ohen Ducha je vo mne, citim pritomnost Pana v mojom zivote i v zivote mojej rodiny. Rozpravam sa bez zranenia s knazom, ktory odmietne IP a povie mi ze mi to nepovoluje, uz ma to tak neboli ako predtym. Napokon, rozpravam sa s knazmi o tom nie preto, ze ich potrebujem k svojej viere IP, ale preto ze oni potrebuju nas, potrebuju mat v sebe vnutorny hlas neprijimat vsetko od FP s potleskom, ale zamysliet sa nad tym a vlastnym rozumom rozmyslat ci to, alebo ono neuraza Boha. Pososltva Najsv. Trojice su takym vedenim, ktore nam nenahradi na zemi nic, preto si to velmi vazim a naplno tomu verim. Knaz je strazcom sviatosti a ma sa postarat aby nikdy svojim rozhodnutim sa nepostavil proti Bohu. Tesim sa na vsetky tie modlitby, ktore sa budeme vsetci spolocne do konca casov modlit...nech nas vsetkych pan objima a nepusti zo svojho narucia...pretoze kazdy jeden z nas je vybrany a pozehnany, i ty David...pozehnane modlenie po vsetky tvoje dni ti prajem...





Späť na diskusiu