Kontakty - Žilinský kraj

Dátum: 10.08.2015

Vložil: joe

Titulok: Re:Re:zilina a okolie

Takto to dopadne, keď sa jehovista snaží poúčať katolíka - obaja ste mimo. Ježiš je Boh, nejedenkrát to svojími výrokmi naznačil, bez Krista nemôžeš byť spasený, len On ti môže odpustiť hriechy, On je dokonalá obeta za naše hriechy a v nikom inom niet spásy.
Žiadna Mária, žiaden svätý nepočuje modlitby, lebo nie sú Boh a tak nemôžu byť všadeprítomný, Ježiš je Boh, preto počuje naše modlitby. Modliť sa ruženec je vyslovene rúhanie sa Bohu, lebo je jasne napísané "Nebudeš mať iných bohov okrem mňa"! K Bohu sa máš modliť, nie k Márii! Kto činí inak, sám si pripravuje odsúdenie! Tak isto ten, kto zapiera, že Ježiš je Boh lebo "Jn 14,6 Ježiš mu povedal: Ja som cesta, pravda i život. Nik neprichádza k Otcovi, ak len nie skrze mňa." A tiež "Mt 10,33 Toho však, kto by ma zaprel pred ľuďmi, zapriem aj ja pred svojím Otcom, ktorý je v nebesiach."

Naty tebe odporúčam pozrieť si dokument na youtube s názvom Správy z nebies a potom ešte dokument Katolicismus-Krize Viry

Snáď Vám Boh otvorí srdce a pochopíte obaja, že len v Kristovi je spása a bez Krista nikto neuvidí Boha!





Späť na diskusiu