Život v duchu posolstiev

Dátum: 04.05.2012

Vložil: Klaudia

Titulok: Osobná skúsenosť

Keď som začala čítať tieto posolstvá, tak ma veľmi chytili za srdce a verila som im na 100 %. Lenže "zlý " chcel zrejme zaúradovať a náhodne som si prečítala aj tie nelichotivé komentáre ohľadom týchto posolstiev, čo spôsobilo, že som začala trošku pochybovať a už som s miernou nedôverou čítala ostatné posolstvá. Tak raz večer, keď som sa chystala modliť sa krížovú cestu, som tak rozjímala a spytovala sa nášho Pána, že ako máme vedieť, či sú tieto posolstvá naozaj od Neho a to naozaj úprimne zo srdca a v tom sa udialo niečo, čo ani neviem, či budem vedieť dobre opísať: mne sa zjavil pred očami obraz Ježiša Milosrdenstva a k tomu ešte veľké tlačené písmená s výkričníkom, že: DôVERUJ! a k tomu akoby aj nejaký vnútorný hlas, akoby som to videla a počula zároveň a bolo to ako keby som spala a niekto mi pri uchu zazvonil nejakým gongom a ako by som sa prebudila zo zlého sna. Bola to sila, mne sa ešte v živote niečo také nestalo. A ešte chcem povedať, že aj ja som bola len taká vlažná veriaca, ale odvtedy sa to zmenilo a snažím sa byť lepšia a modliť sa nielen za svojich blízkych a kamarátov, ale aj za cudzích hriešnikov. Veľké poďakovanie patrí týmto obetavým ľuďom, čo prekladajú tieto stránky, myslím, že Pán si ich vyvolil a určite ich odmena neminie.





Späť na diskusiu