Život v duchu posolstiev

Dátum: 04.05.2012

Vložil: Marie

Titulok: Boží láska

Bůh je stále stejný, věrný a milující. Posílá nám své proroky ve Starém zákoně, v Novém zákoně i dnes, protože nás miluje. Dal nám svého Syna Ježíše a ten nás draze, ale z velké lásky vykoupil a přemohl smrt, je Vítěz a my s Ním! I v dnešní době nám posílá své proroky, aby nás povzbuzuvali a vedli. Děkuji vám, kteří se staráte o překlad a rozšiřování poselství. Ze začátku jsem take měla menší pochybnosti, ale přečetla jsem všechny a těším se vždy na další. V srdci vnímám, že toto je od Boha. Je pořeba se modlit o dar rozlišování, modlit se pravidelně s Biblí a pak už se to jen doplňuje a potvrzuje. Boží Milosrdenství je nekonečně velký dar pro nás. Díky prozíravosti Jana Pavla II. za to, že toto dílo vyzvedl a Faustýnku dal na oltář i za uvedení svátku Božího Milosrdenství první něděli po Velikonocích. V deníku Faustýnky je to všechno. Tato poselství (současná) souvisí nejen s Písmem svatým, ale i s jinými poselstvími. Na Litmanové řekla Panna Maria: "Děti, ta doba je už tu". Byla jsem tam a hned jsem pochopila, jak to myslí. Taktéž i z jiných míst a poselství, které jsem četla a vnímala totéž, co zde. Take již zemřelý pan Lašuta nám před 29 lety podrobně vyprávěl o zjeveních na Turzovce i to, co mu ukázala Panna Maria. Mluvil mimo jiné i o Cunami, ale tenkrát to slovo ani neexistovalo a my jsme si ani neuměli představit, jak se to může stát, aby velké vlny smetly města, domy atd. Jak se to začalo dít, hned jsme si všichni na to vzpoměli. Take např. Mat. 24 celá kapitola, ale hlavně poučení o fíkovníku. Vraťme se všichni třeba o 30-40 let zpět a srovnejme svět a vše, co se děje a jistě uvidíme mnoho znamení ... Měli bychom poslouchat ta povzbuzení, modlit se, modlit se, modlit se a děkovat Bohu za jeho trpělivost a Lásku k nám. Tolik pohlazení a útěchy je zde. Každá modlitba je slyšet, jak jsme o tom utvrzováni. V Medjugorje P. Maria říká: "modlitba je silnější, než atomová bomba", tak používejme tu sílu. Když je Bůh s námi, kdo je proti nám!? Ať je Boží ruka stále na vás a každý útok ať se odrazí. Díky za ochotu, čas a veškeré úsilí, které věnujete této krásné službě. Marie.





Späť na diskusiu