Život v duchu posolstiev

Dátum: 04.05.2012

Vložil: Hedviga

Titulok: svedectvo

Posolstvá od írskej vizionárky mi dal jeden uznavaný charizmatický kňaz, ktorému som sa zverovala myšlienkami, ktoré mám od Pána Ježiša a Panny Márie a od Nebeského Otca. Vždy som opakovane pochybovala, či je to pravé. Keď som mu povedala, že ma prísť v druhej polovici roka 2012 k veľkým katastrofám a že mám z toho pochybnosti, to bolo v októbri 2011, dal mi prečitať posolstvá, to bola jeho odpoveď na moje pochybnosti. Bola som veľmi prekvapená, že tam o tom bolo tiež hovorené, ale aj o iných veciach a poučeniach, ktoré mi tiež boli zverené. Prečitaním týchto posolstiev som uverila, že Pán na mňa hovorí. A ešte niečo. 30 rokov trpím na takmer neustále bolesti hlavy, diagnóza migréna. Nakoľko mám vyše detí, toto utrpenie by som bez Božej Milosti nezvládla. Modlili sa za mňa aj druhí o uzdravenie aj kňaz, ktorému som chodila na duchovnú obnovu, ale nešlo mu to vymodliť, tak sa spýtal, či chciem trpieť pre Pána Ježiša, povedala som, že áno, ak je to Jeho vôľa. Odvtedy prešlo desať rokov. Prečo to píšem? Preto, lebo od kedy sa modlím modlitebnú kampaň a tú sa modlím od začiatku každý deň, hlava ma nebolí. Stalo sa však pred Veľkou nocou, že som zapochybovala, či sú posolstvá pravé a tri dni som sa nemodlila kampaň a v noci nato ma zobudili obrovské bolesti hlavy a mala som ich celý deň. Večer som sa ju znova pomodlila a hlava ma prestala bolieť a ani ma od vtedy nebolí. Občas ma aj začne bolieť, ale aj o chvíľu prestane. Kampaň sa modlím aj s dvoma dcérami, jedna z nich tiež trpí na migrénu, aj ju prestala bolieť hlava. Keď sa prestala modliť vtedy ako ja, hlava ju tiež začala bolieť a keď sa vrátila ku kampani, prestala ju bolieť. Týmto nám Pán ukázal, že posolstvá sú pravdivé, pretože aj my sme prosili, aby nám dal poznať, či sú pravé. Povedala som to aj môjmu známemu chariz. kňazovi, mal z toho radosť. Aj ja, komu som mohla, dala som tieto posolstvá. Niektorým sa nechce toľko modlitieb modliť, aj keď tomu veria, iní zas si ani len posolstvá neprečítali, modlím sa aj za nich. Veľmi by som chcela, keby aj druhí uverili týmto posolstvám, ale to je treba sa modliť za rozlišovanie a za rozoznávanie duchov, ja sa za to modlím niekoľko rokov. Aj keď je človek veriaci, automaticky to nedostane, to je dar, za ktorý sa musí modliť a vyprosovať si ho ako aj dar lásky a pokory. Bez týchto darov sme hluchí a slepí.





Späť na diskusiu