Život v duchu posolstiev

Dátum: 05.05.2012

Vložil: Ilka Veronika

Titulok: svědectví

Milí bratři a sestry v Kristu,

zažila jsem něco zajímavého: vloni v srpnu jsem náhle a záhadně onemocněla. Strávila jsem několik dní v nemocnici, bolestmi jsem skoro nemohla chodit a v ruce jsem neudržela ani kartáček na zuby. Nakonec vše dopadlo dobře a zpětně to beru jako velký dar od Boha, daný mi nejen k očištění, ale i k intenzívnímu odpočinku (máme děti a chodím do práce, navíc jsem dopisovala knížku...). V náboženských knihách se to označuje jako fenomen pasívního očišťování, věřím, že se jednalo o tohle.
A teď si představte, že jsem se letos v lednu dozvěděla o těchto poselstvích. Od četby jsem se skoro nemohla odtrhnout. Jaké bylo moje překvapení, když jsem se dočetla, že Bůh své děti očišťuje utrpením a zvláště v loňském roce.
Poselství mě stimulují k intenzívnější modlitbě. Ne vždy všechno stihnu tak, jak bych chtěla, ale Bůh po nás nechce nemožné věci.
Je třeba se hodně modlit. Jde o život - o ten časný i o věčný.
Vzkaz pro lidi dobré vůle, kteří pochybují o pravosti poselství, ale přesto chtějí žít dobrým křesťanským životem: pokud si nejste jistí, modlete se růženec a Korunku k Božímu milosrdenství, tyto modlitby jsou církevně schválené, takže neděláte nic špatného. Když k tomu přidáte život se svátostmi, četbu Písma, návštěvu poutních míst, prosby o přímluvu svatých, vykonáte mnoho dobrého. Nebojte se, Duch sv. Vám ukáže správnou cestu. Abych nezapomněla: mějte doma posvěcené a nejlépe exorcizované předměty (vodu, olej, sůl, medailky, kříže, ikony...).
My jsme např. ve farnosti zorganizovali eucharistickou adoraci za obrácení našeho národa. A zúčastnilo se překvapivě asi 25 lidí. A spojili jsme se v modlitbě. Jsou různé typy modliteb, novény, a pod. Všechno se dá využít k Boží slávě a ke spáse lidí.
Myslím, že je ztráta času pitvat slova a bádat o pravosti, ale je prostě třeba se hodně modlit. Pravdivost některých informací se potvrdí až zpětně (to se týká předpovězených událostí). Nicméně já pravosti těchto poselství věřím už teď. Ostatní ukáže budoucnost.
Přeji Vám všem hojné Boží požehnání. Ilka - Veronika





Späť na diskusiu