Život v duchu posolstiev

Dátum: 13.05.2012

Vložil: Lenka

Titulok: Láska

Najdrahsi duchovni priatelia. Som pedagogickou, ktora sleduje formujucu sa mladez pod rukami pedagogov - prosim o MILUJUCICH KOLEGOV! Puberta i adolescencia je jednoducha, ked ju zvlada objimajuca Laska - ta Prava zo Zdroja nasho, ktorym je Srdce JEZISA KRISTA nasho Krala milovaneho i milujuceho.
Mala som tu milost prejst vynimocnymi zdravotnymi udalostami, na zaklade ktorych ma "Otcova ruka" ponechala tu - su to zazitky meniace zivot na Zivot. Otec, ktoreho budeme vnimat, SYN Jezis - Kral, ktoreho budeme vidiet i Duch sv., ktoreho budete citit: su p r e n a d h e r n i - niet dost ludskych slov na vyjadrenie ... - tesme sa!!!
Odvtedy, co som vratena na dozitie svojho zivotneho pribehu v tele, sa snazim vyuzit kazdu minutu. Cas tak prirychlo ubieha ... Nebudme vlazni ku zelaniam nasho Jezisa milovaneho, ktorymi nas oslovuje. Ja doverne poznam okolo 2 desatroci rec channelingu a rozpoznam tuto retoriku pisanu Otcom, ci Synom - vzdy ma fascinuje jednoducha udernost ich obsahu slov! Prava L a s k a je jednoducha. Nezamotana.
Vsetko komplikujuce odhodme a s otvorenym srdcom utekajme do Jeho narucia ... prerozdelujuc Lasku cez a prostrednictvom ludi. Ja milujem ludi - tych, co su hladajuci na svojej ceste... nech prichadzame odkialkolvek, nasa put skonci USPESNE, ked nosime v srdci Lasku k JEZISOVI NASMU MILOVANEMU i zakonnemu Otcovi - darcovi nasej existencie a vsetkeho. Duch svaty a Anjeli s ich Kralovskou Matkou Mariou nam napomozu - cinme co najviac DOBRA, kym sa len da.
Aby sme si nemuseli povedat, ze cas nam uplynul medzi prsty ...
S Laskou, An amen-Si (menom, ktorym ma poznaju "tam").





Späť na diskusiu