Život v duchu posolstiev

Dátum: 15.05.2012

Vložil: Šíritelia posolstiev Ježiša Krista

Titulok: Re: Prosím o pomoc!

Od tejto našej sestry v núdzi, Zuzany, sme dnes dostali nasledujúcu emailovú správu - dovoľujeme si ju zverejniť, pretože môže byť príkladom vážnych duševných stavov viacerých podobných duší, ktoré potrebujú našu naliehavú pomoc:

"Zdravím Vás. Ja týmto posolstvám verím. Žiaľ nemôžem ich duchovne precítiť. Žijem vo veľkej temnote, myslím, že som posadnutá zlými duchmi. Modlím sa aj modlitbu oslobodenia, ale je to čoraz horšie. Ako sa píše v jednom posolstve o čiernych omšiach, no, mala som tú česť sa už nechtiac na viacerých zúčastniť a žiaľ som šla aj na "sv. prijímanie", ktoré, ako sa neskôr ukázalo, nebolo sväté. Bránim sa ako viem, ale to temno je čoraz horšie. Som v tom až po uši. Poraďte, čo mám robiť, ako sa z toho zla dostať? Modlím sa a držím sa len tak-tak. Potrebujem pomoc, ak viete o nejakom naozaj dobrom, ako tu Hedviga písala - charizmatickom kňazovi - kontaktujte ma. Som v koncoch.
Prosíme vás, ktorí máte skúsenosť s prácou s ľuďmi v podobných duševných krízach a rozpoloženiach, prípadne vás kňazov, ktorí toto čítajú alebo aj skúsených veriacich, aby sa pokúsili nadviazať so Zuzanou kontakt. My, šíritelia posolstiev Ježiša Krista, sme ešte pomerne mladí a na tomto poli práce s ľuďmi neskúsení katolícki laici, sme aj časovo úplne vyťažení na prekladoch a zverejňovaní posolstiev, takže prosíme skúsenejších bratov a sestry, ktorí by sa so Zuzanou porozprávali a dali jej rady, čo má v danej situácii robiť, prípadne jej pomohli s kontaktom na dobrého skúseného kňaza - ak je to potrebné, aj na exorcistu - ktorý by sa jej ujal a pokúsil by sa ju oslobodiť od vplyvu démonických duchov, ktorí podľa popisu jej stavu zrejme na ňu pôsobia. Ďakujeme za pomoc a porozumenie - šíritelia posolstiev Ježiša Krista





Späť na diskusiu