Život v duchu posolstiev

Dátum: 15.05.2012

Vložil: Hedviga

Titulok: Re: Prosím o pomoc!

Draha sestra Zuzana, skuste sa modlit kazdy den viac krat cez den, tak casto, ako sa vam da, ruzenec oslobodenia, mozno, ze zo zaciatku bude to velmi tazke a Zly moze este viac utocit, ale treba cez vsetky tazkosti vydrzat. Odporucam tiez kupit si knizocku Modlidby za oslobodenie od Zleho a citovych ran, je cervenej farby a druhu knizocku, ktora sa vola tak isto, ale je to 2. diel a je tmavsej farby. Zostavil ju otec Vaclav Kocian, mozete si ju aj objednat Zdruzenie Jas Zvolen alebo v Trnavskej dobrej knihe na cisle sluzba - 033-5934221 a na predajni - 033-593223, poslu vam to na dobierku. Velmi odporucam ruzenec oslobodenia, nech by sa s vami dialo cokolvek, treba pokracovat, modlit sa, dokial nebudete uplne oslobodena. Treba nosit posvateni medailon sv. Benedikta a medailu zazracnej P. Marie, musia byt posvatene knazom, ale trvajte na tom, aby vam ju pokropil svatenou vodou, pretoze knazi to dnes mnohi nechcu kropit svetenou vodou a vravia, ze staci len ich pozehnanie, toto je zamer zleho. Preto trvajte na tom, aby vam ich pokropili, povedzte im, keby sa vyhovarali, ze aj byt, ked posvacuju, predsa ho aj vykropuju. Keby povedali, ze to je ine, povedzte, ze to je to iste. Treba, aby ste kazdy den aspon 3 krat denne sa prezehnala svatenou vodou, hlavne pred modlidbou a tiez treba pit svatenu vodu. Najlepsie, keby bola exorcizovana, tiez uzivat exorcizovany olej a sol. Tato vas moze palit, alebo mozete mat odpor ku nej, alebo sa vam nebude dat pit, z nejakych dovodov, napr. tazke prehltanie, nedbajte na to a pite ju nech sa deje cokolvek. Ale neviem, ci ste vyspovedana z toho, ze ste bola na satans. omsi, ak nie, treba sa co najskor vyspovedat, aj ked ste tam bola z nevedomosti. Myslim si, ze boj bude, ale nebojte sa, pretoze Pan je mocnejsi ako akelvek zlo, On je Vitaz. Pan vas velmi miluje a zalezi mu na vas. Keby ste mala nejake pokusenia, volajte na Pana, Jeho meno Jezis, Jezis... a chvalte Pana za vsetko. Za vase utrpenie, za temnotu, za vsetko, Zly sa boji, ked CHVALIME PANA, on musi odstupit. Neskor vam poslem cislo na frantiskana exorcistu, len k nemu sa tazko dovolat. To cislo ma moja dcera, len teraz nie je doma. Ani vam nemozem volat, pretoze mam taku skusenost, to zlo by sa obratilo proti mne, pretoze nie som knaz, ale zena a diabol velmi rad ublizuje zenam, aby sa tak pomstil Panne Marii a ja sama mam dost velke utoky od Zleho, lebo sa jeduje na to, ze Pan na mna hovori. Su to velke utoky rozneho druhu, je to boj o zivot. Niekto si moze mysliet, ze ked Pan Boh na neho hovori, ze ma lahsi zivot ako ti druhi, ale opak je pravdou. Ale na druhej stane, zivot s Panom je uzasny a nadherny aj cez vsetky tazkosti. Prajem aj vam, aby Vam Pan dal skusenost s Nim, s Jeho laskou, proste Ho, aby vam dal tuto skusenost a On vam ju da. Ja sa za to pomodlim a prihovorim sa za vas. A este proste Matku Spasy, aby vam pomohla, Ona vas neodmietne. Opakujte si: "Jezisu, doveruj Ti." Prepacte, ak som vam dala vela informacii, skuste sa v tom zorientovat. Myslim, ze to bude dobre. Hlavne si nezufajte, to by chcel Zly. Pan je Mocny, On vam pomoze, staci, ze chcete. Prajem vam vela Bozich milosti a ochranu nasej drahej Matky Spasy a Matky Kralovnej Kriza.





Späť na diskusiu