Život v duchu posolstiev

Dátum: 16.05.2012

Vložil: Klaudia

Titulok: Re: Z noci 10. na 11. 3. 2012...

Milá Danka, ďakujem Ti, že si sa podelila s nami o nádherný sen, ktorý si mala! Keď som to čítala, tak som cítila tú radosť, lásku a šťastie, ktoré tu opisuješ. Myslím, že sa to slovami ani dostatočne vyjadriť nedá, čo si v tom sne prežívala. Ja si myslím, že náš Pán Ježiš Ti chcel ukázať a dať pocítiť, akou obrovskou láskou všetkých ľudí miluje, ale že vlastným pričinením, keď dovolíme zlému, aby nás ovládol, tak sa sami pripravíme o túto nádhernú Lásku a pocit radosti. A k tým horiacim balvanom, neviem, ale ja mám pocit, že Ti chcel ukázať, že keď prídu nejaké ťažkosti, zlé časy alebo možno aj nejaká katastrofa, tak mu máme ale úplne na 100% dôverovať a modliť sa k nemu, vytrvať, nenechať sa prehovárať inými ľuďmi a nespoliehať sa na seba ale len a len na Neho a On nás nesklame ale zachráni nás. :) Tak to cítim ja z Tvojho sna, ale to je len môj subjektívny pocit, môže byť, že ostatní ho budú pociťovať inak a možno je v tom sne niečo oveľa viac, ale to by možno vedel "rozlúsknuť" niekto povolanejší. Prajem Ti veľa lásky a ešte veľa krásnych snov! :)





Späť na diskusiu