Život v duchu posolstiev

Dátum: 16.05.2012

Vložil: Lubka

Titulok: zásoby potravin

ahojte. Viem, ze sa to tu uz rozoberalo, ale predsa. Plne chapem Terezku, zmyslam podobne ako ona (: o tom, ze si mame urobit zasoby sa pisalo vacsinou v starsich posolstvach, ale predsa aj teraz niekedy to bolo medzi poslednymi posolstvami spomenute a to ma dost zmiatlo. Preco by to Pan Jezis spominal len tak - ak to nemame urobit?
Tato problematika ma trapi hlavne co sa tyka vody (na ake obdobie sa da zasobit vodou pre 4 ludi?) na 1260 dni nie. Len verit Panu Bohu, ze nam potom zasoby doplni. Viem, ze Bohu treba doverovat, ale on sam nas predsa v tychto posolstvach upozornil, aby sme sa zasobili. Som z toho dost zmätena, nie som silne veriaca (som taky nejaky odpadlik, co prestal chodit do koslola), ale tieto posolstva ma dost vystrasili. Verim, ze su od Boha. Modlim sa sice za posilnenie viery, ale nemyslim si, ze by som bola schopna obetovat zivot alebo dieta pre vieru. Nemam odvahu byt "clenom armady" a potom mam z toho zasa pocit, ze ja sa chcem modlit za druhych? Niekedy mam pocit, ze za mna by sa skor bolo treba, aby som nesla do pekla (nikdy som sa necitila byt dobrym clovekom, nejako mi to nejde).
Obdivujem vasu odvahu a silu sirit tieto posolstva a pomahat Bohu pri spase hriesnikov. Hadam raz aj ja prispejem aspon troska.

P.S.:
Je to v posolstve 410 z 23.04.2012
Mate nejake zasoby jedla a vody doma? (:





Späť na diskusiu