Život v duchu posolstiev

Dátum: 16.05.2012

Vložil: Hedviga

Titulok: Re: zásoby potravin

Drahá Ľubka, aj ja som mala z toho dosť veľké obavy, začala som chystať vodu, ale Pán ma zastavil, povedal, že On dá vedieť, kedy to bude treba, teraz nás upozorňuje. Ale nie každý ma možnosť robiť si zásoby, sú mnohí, ktorí na to financie nemajú. Preto v jednom posolstve Pán hovorí, že sa postará o to, aby nám nič nechýbalo, treba sa len modliť modlitebnú kampaň každý deň aj s jednýn ružencom, ktorý si Panna Mária žiada v 26. modlidbe. V tomto období sa modlím ruženec slávnostný. Skutočne môžem potvrdiť, že kto sa verne každý deň modlí modlitebnú kampaň, Pán nám to stonásobné odmení, ba už to robí tým, ktorí sa snažia modliť kampaň cez všetky problémy a ťažkosti, ktoré majú, potom sa už tak nebudeme báť, Pán posilni našu vieru a každému dá odpoveď na jeho nejasnosti a pochybnosti ako bude potrebovať. Keď sa budeš modliť túto kampaň, tak po čase zistíš, že si už nemusíš robiť starosti, že Pán sa postará o ostatné. Aj v jednom posolstve píše, aby sme sa modlili hlavne kampaň a On nám pomôže. Ja sa od začiatku modlím s dvoma dcérami kampaň každý deň, okrem troch dní, v ktorých som pochybovala. Pán mi to dal poznať, že nemám prestávať, tak som sa vrátila k modlidbe. Pán robí v mojom živote odvtedy veľké zázraky a veľkú pomoc mojej rodine. Pán je nekonečne štedrý, keď vidí našu snahu Mu pomáhať pri záchrane sveta. Pritom ale tiež zachraňujeme i seba. Drahá Ľubka neviem, či som ti dostatočne odpovedala. Neboj sa Ľubka stačí, že máš dobrú vôľu, Zlý pred dobrou vôľou človeka uteká, tam nemá žiadnu šancu. Prajem požehnaný deň.





Späť na diskusiu