Život v duchu posolstiev

Dátum: 16.05.2012

Vložil: Ilka Veronika

Titulok: Re: zásoby potravin

Také jsem přemýšlela nad touto otázkou. Něco už napsala s. Hedviga, tak ať se neopakuji: ne každý má dostatečné skladovací prostory a ne každý má dost peněz, aby nakoupil na celé roky. Proto jsem se pomodlila, aby mi Pán dal jasné znamení, až bude situace úplně "na spadnutí", tak aby nám vnukl myšlenku udělat velký nákup. Věřím, že se o nás Bůh postará, vždyť se postaral i o svůj lid na poušti. V evangeliích také čteme o rozmnožení potravin. (O tomto tématu píše i s. Emanuela v knize Medžugorje - dny války). Navíc nevíme, kdy ta doba nastane. Pojem brzy může znamenat dnes, ale také za několik let, možná i desetiletí. Ovšem v poselstvích také bylo, že lidé, milující Boha, budou vmžiku vzati do nebe ( s tím si zase trochu lámu hlavu já, ale u Boha přece není nic nemožného). Uvidíme. Hledejte nejprve Boží království a všechno ostatní Vám bude přidáno. Netrapte se, veliká je radost v nebi nad jedním obráceným hříšníkem. Důvěřujte Bohu. Proste o světlo Ducha svatého. Bůh nás nenechá bez pomoci, vždyť je dobrý Otec a Ježíš je Dobrý Pastýř.





Späť na diskusiu