Život v duchu posolstiev

Dátum: 16.05.2012

Vložil: Hedviga

Titulok: Re:Re:Re: Prosím o pomoc!

Ahoj Ľubka, neviem, prečo to chcete vedieť, ale odpoviem len v kocke, lebo to je na dlhú tému. Čím viac som sa snažila počas svojho života ísť hore a milovať Boha celým svojim srdcom, dávať moju svoju vôľu, pomáhať svojim blížnym, tým pribúdali útoky od Zlého, ale Pán Boh mi vždy zázračným spôsobom pomohol. Je to cesta veľkého utrpenia ale i veľkej radosti zo skúsenosti milujúceho Boha. Zlý mi robil útoky cez ľudí, ktorí mi chceli siahnuť na život cez čiernu mágiu a iné psychické vydieranie týchto ľudí, cez SMS, telefonáty. Ubližovali mi najbližší z rodiny, ale aj známi z mesta cez ohováranie, osočovanie a vymýšľaním príbehov o mne, hlavne tí, ktorí chodia do kostola, cez pohŕdanie atď... Bola som vyhodená zo spoločenstva len preto, že mi Boh daroval dar jazykov, poznania, dar uzdravovania, dar proroctva, ktoré mi potvrdili iní charizmatici ako aj asi traja charizmatickí kňazi a jedna známa charizmatická pani, ktorá poriada celoslovenské stretnutia. Útoky na psychiku až po týranie mojou najbližšou osobou. Najrôznejšie telesné utrpenia, strach... Ale cez všetky tieto utrpenia mi Pán ukazoval jeho lásku a nekonečnú pomoc a naučil ma utrpenie, nech už je akékoľvek, zúžitkovať obetovaním sa za obrátenie mojich nepriateľov, odpúšťať im a za celý svet, alebo za konkrétne problémy mojich blížnych.





Späť na diskusiu