Život v duchu posolstiev

Dátum: 16.05.2012

Vložil: Gitka z Trnavy

Titulok: Pozdrav priateľom v Kristovi

Milí priatelia, veľmi sa teším, že pribúda ľudí, ktorí uverili posolstvám, nasledujú Pána Ježiša, veria v nášho Nebeského Otca a uctievajú Nebeskú Matku Pannu Máriu. Nepochybujem o pravosti a pravdivosti týchto posolstiev už ani trochu, i keď spočiatku vo mne občas hlodal červík pochybovania. Veľmi ma udivilo a potešilo, keď som sa dopočula, že naši poslanci sa budú v parlamente modliť. Tu je jasný dôkaz o tom, že Boh je s nami a pevne verím a dúfam, že nás, našu krajinu neopustí, pokiaľ sa budeme utiekať pod jeho pomoc a ochranu. Vďaka Ti Bože za túto iskierku nádeje v lepší život. Aj v mojom osobnom živote sa dejú veci, v ktorých jasne vidím Boží zásah, Jeho pomoc a ochranu. Viem, že Boh ku mne hovorí cez mnohých ľudí, rôzne situácie a udalosti a pomaly, trpezlivo a s láskou akoby ma vychovával. Mnoho vecí, čo som vo svojom živote urobila, nebolo správnych, mnoho som zameškala, zaváhala, nedocenila, čo ma teraz mrzí, ale viem, že nikdy nie je neskoro dať veci do poriadku, chyby a omyly napraviť, z chýb sa poučiť a usmerniť aj tých, ktorí sa mýlia. Samozrejme, že pri tom musí človek rešpektovať slobodnú vôľu iného človeka, byť empatický a neposudzovať a neodsudzovať, ak niekto koná inak, ako je naša predstava. Čo ma mrzí je, že niekedy som tak pohltená svetskými starosťami a povinnosťami, že k modlitbe už potom nemám veľa síl a času venovať sa jej tak, ako by to bolo potrebné. Ale chcem sa snažiť to zmeniť. Varovanie očakávam s veľkou nádejou, že sa obráti čo najviac ľudí. Teším sa na stretnutie s Pánom Ježišom a prosím Ho o odpustenie za všetky "blbosti" ktorých som sa v mojom živote dopustila. Prosím odpusť mi Ježišu, nechcem Ťa hriechom urážať a ak to predsa len urobím, daj mi silu priznať si hriech a polepšiť sa. Ďakujem môj Pane, túžim po Tebe, príď Pane Ježišu. Nech vás všetkých požehnáva Pán aj vaše rodiny.





Späť na diskusiu