Život v duchu posolstiev

Dátum: 17.05.2012

Vložil: Hedviga

Titulok: Re:Re:Re:Re:Re: Prosím o pomoc!

Ľubka, bez Božej milosti a pomoci by som nezvládla vôbec nič. Cez všetky utrpenia mi On sám ukázal, že všetko je len a len jeho zásluha. Skutočne ľudia ubližujú aj cez myšlienky, každý človek vysiela dobrú alebo zlú energiu. Pán mi dal milosť, v ktorej mi ukazuje, či je v človeku dobro alebo zlo, keď som s tým človekom v kontakte, je to dosť ťažké, lebo to pociťujem telesne, ale Pán mi aj ukázal, ako tomuto čeliť. Je to niečo podobné, ako v jednom z posolstiev spomínal írskej vizionárke ako o dare. Možno toto poznanie má viac ľudí, ale to neviem, lebo to nikomu nehovorím. Niekedy mi Pán Boh vnukne o tom človeku, čím sa zaoberá, je to rôzne podľa toho, aká je Božia vôľa. Volá sa to rozlišovanie, poznanie, kedy človek vie rozlíšiť skrze Božieho Ducha, čo je zdánlivo dobré, že je to zlé, pretože diabol nám podvrhuje akože dobré veci. O túto milosť môže prosiť každý, ja o ňu prosím celé roky. Čo sa týka ešte tých ľudí, je dobré prikrývať sa a ponárať do svätej krvi Pána Ježiša, zriekať sa v mene Pána Ježiša, jeho presvätej krvi a na príhovor Preblahoslavenej Panny Márie, svätého Jozefa, svätých archanjelov Michala, Rafaela a Gabriela, všetkych zlých a negatívnych pút, väzieb, síl a všetkého toho, čím vám ktorý človek ubližuje alebo škodí. Aj vysloviť jeho meno, pokiaľ ho viete a ak neviete nevadí, Pán Ježiš ho vie, potom povedať: "Ja Ťa, Pane Ježišu Kriste, prijímam do svojho srdca a života ako jediného svätého Pána, Vykupiteľa, Kráľa, ako svätú lásku, život, zdravie, ako moje všetko." Keď je moc zle, treba to zopakovať aj 5 krát na počesť piatich svätých rán a modliť sa k svätému archanjelovi Michalovi, alebo modlitbu "Pod tvoju ochranu sa utiekame..." Chcela by som vám ešte povedať, že zlí duchovia sú okolo nás všetkých, ale my sa ich nemusíme báť, pretože ak chodíme na spoveď, chodíme na prijímanie, modlíme sa pravidelne, žijeme sviatostný život, potom im Pán Boh nedovolí, aby nám ubližovali, keď pokúšajú, môžu len toľko, koľko im dovolí Boh a Boh nás nikdy nebude skúšať, ani na nás dopúšťať nad naše sily. A aj keď dopustí, nikdy nás neopustí, aj keď v danej chvíli si myslíme, že nie je s nami, práve vtedy je to naopak, je nám najbližšie. Proste Pána, aby vám pomohol ísť do kostala cez akékoľvek prekážky, aby vám vo svojej dobrote a milosti dovolil ísť na svätú omšu. Ľubka dúfam, že vám to pomohlo. Nech vás chráni a sprevádza náš dobrotivý Boh.





Späť na diskusiu