Život v duchu posolstiev

Dátum: 18.05.2012

Vložil: Hedviga

Titulok: Re:Re:Re:Re: zásoby potravin

Drahá Klaudia ja si myslím, že každý si môže urobiť zásobu podľa vlastných finanč. možností a tiež skladovacích. Tiež si myslím, že keď sa budeme verne modliť každý deň celú modl. kampaň, tak to cítim, že nám to Pán Boh vo svojej nekonečnej štedrosti odmení tým, že nám bude potraviny i vodu rozmnožovať. Napríklad my sme na tom tak finančne, že si žiadnu zásobu nemôžeme dovoliť robiť, lebo nemáme začo. Ale Pán Ježiš mi povedal, že mi v danej chvíli pomôže. Zrovna asi pred 2 týždńami, a to som o vojne ešte nevedela, sa nám prihlásil človek, ktorý je ochotný od nás odkúpiť časť pozemku na sadenie. Skutočne prišla pomoc v najpravejšiu chvíľu, pretože sme sa snažili to predať už minulý rok, ale vôbec sa to nedalo. Treba zotrvávať v modlidbe kampane, v dôvere v Pána Boha a On pomôže. Myslím, že je dobre nakúpiť si ryžové chleby, sú aj zdá sa mi jačnenné piškóty, trvanlivé kekse, horké čokolády, presnidávky, džusy, kompóty, nejaké paštéty, konzervy, bylinné čaje, sušené ovocie, ryžu, zemiaky, trvanlivé mlieka, myslím, že najlepšie je Rajo a všetko, čo má trvanlivosť aspoň na 2 roky minimálne. Nejakú drogériu, hygienické potreby, lieky proti hnačke, najlepší je Hylak a probiotika Bioprion forte 30 tabletkový, veľmi rýchlo zastavujú akékoľvek hnačky, peroxid vodíka a nejaký obväz a ešte olej extra Virgin Borges je všetranné zdravý a dáva silu, viac ma nenapadá. Verim, že aj daľší budú na to reagovať a ma doplnia, za čo budem veľmi vďačná.





Späť na diskusiu