Život v duchu posolstiev

Dátum: 21.05.2012

Vložil: Hedviga

Titulok: Re:Re:Re:Re: dalsi argument

O tomto posolstve, ktoré tu udávaš, som sa rozprávala s dcérou a zmýšľali sme ako ty. Povedali sme si, že by to mohlo byť 27.5. na vyliatie Ducha Svätého. Ak Varovanie nepríde na Ducha Svätého, tak už tento rok nepríde. To si myslím. Niečo prezradím, Pán Boh na mňa hovorí, ale podotýkam len vtedy, keď On chce, ale nie keby som ja chcela. Prihovorí sa mi keď nečakám, hlavne pri modlitbe alebo, keď veľmi trpím. Doteraz, čo mi Pán povedal, sa stalo, či už v rodine alebo aj mimo. Boli to upozornenia, keď bolo nejaké nebezpečenstvo, alebo, keď
sa malo stať niečo zle, ako poznanie, preto mi aj charizmaticky kňaz, ktorého pozná takmer celé Slovensko a ktorý mi aj dal tieto posolstvá hovorí, že je to skutočne Boh, ktorý na mňa hovorí. Čo sa týka predpovedí, vždy uverím, až keď sa to splní. Preto toto, čo chcem napísať, som počula ako od Pána Ježiša, povedala som to len tomu chariz. kňazovi, keď som sa šla modliť prvý krát modliteb. kampaň, to bolo na začiatku, ešte bolo len pár modliditeb, kľakla som si pod obraz a kríž nášho Pána, ktorý nám s prestávkami vonia v oblasti tŕňovej koruny, cítili to aj moji známi i kňaz, počula som v myšlienkach, že Varovanie príde na Vianoce, ale neprišlo, tak som si povedala, že to bol asi Zlý, ktorý ma chcel zavádzať. Bola som z toho smutná. Neskôr mi Pán Ježiš povedal, že na vianoce Varovanie malo prísť, ale kvôli modlitbám musí počkať, aby sa vymodlili milostí a že Varovanie príde o niekoľko mesiacov. Nechápala som to a preto mi povedal, že to je tak ako vtedy, keď to malo byť v roku 2000, ale to ešte bolo odložené na neskôr, že tieto veci ťažko pochopím. Minulý týždeň, keď som veľmi trpela na lôžku a myslela som, že asi z toho utrpenia umriem, mi Pán Ježiš povedal, prídem skoro, veľmi skoro. Potom mi zázračne pomohol z utrpením, myslela som, že pôjdem do nemocnice a tam umriem na operačnom sále. Ale Pán Boh mi zázračne pomohol. Povedala som to, čo viem, viac neviem. Napísala som to preto, lebo som nepočula, že by mi to zakázal hovoriť. Povedala som to len dvom najbližším priateľkám a svojim dcéram, ktoré vôbec nepochybujú, že by to na mňa nehovoril Boh, často ma povzbudzujú, čo sa tohto týka. Vypytovať sa Pána nechcem na tieto udalosti, aby som ho neurazila všetečnosťou. Martinka možno, že ti toto, čo som napísala, pomôže ako odpoveď na tvoju otázku a možno aj Peťkovu. Nech ťa Pán žehná.





Späť na diskusiu