Život v duchu posolstiev

Dátum: 22.05.2012

Vložil: Beata

Titulok: Pečať Živého Boha

Pochvaleny Bud Pan Jezis Kristus, chcem sa opytat vas prekladatelov... viem, ze mate prace v prekladani az - az... ale na anglickej stranke je Pecatidlo Ziveho Boha, je to na format A4... malo by sa to vytlacit... dobre by bolo aj farebne dat posvätit knazovi a zavesit v dome... ochrana od vsetkeho zleho... chcela by som sa opytat, ci bude prelozene ja do slovenciny... ja by som Vam rada pomohla s prekladom, ale nie je moja anglictina zase na takej profesionalnej urovni... Myslim na Vas v modlitbach.Vas ostatnych sa chcem opytat, ktore potraviny si planujete nakupit, take aby Vam dlho vydrzali. Strasne sa bojim toho, co bude, aj ked pomaly v kazdom varovani je, aby sme sa nebali... nemozem sa odputat od tohto sveta... je vela veci, co planujem na tejto zemi... ale neviem, ci uz nemam pozerat len na to vecne, co nam pripravil Pan Boh... "Ani oko nevidelo, ani ucho nepoculo, ake nam nas Pan pripravil nebeske kralovstvo"... Casto sa pozabudnem a dost som priputana asi k tomuto svetu... Pozabudnem sa, ze sv. omsa, modlitby a dobre skutky su viacej, ako cokolvek na tomto svete, co robime... Dakujem za podporu, modlitby atd...





Späť na diskusiu