Život v duchu posolstiev

Dátum: 22.05.2012

Vložil: Anna M.

Titulok: Re: Moja nedôvera

Pridávam sa k Petrovi. Modlím sa síce modlitby, lebo sú fakt veľmi obsažné a bohaté duchom. V čom mám problém je to, že čím viac čítam tieto posolstvá, tým sa mi z duše strácal pokoj. Pred dvoma dňami som už mala z toho úplné depresie. A slovo Pánovo by malo prinášať pokoj, lásku, odovzdanosť do vôle Božej. A druhý problém, ktorý mi vyplynul z týchto posolstiev je ten, že vo sv. písme je to ako priorita, že nestarajte sa, čo budete jesť a čím sa zaodejete. Veď to robia pohania. Váš Otec nebeský vie, čo potrebujete a keď sa stará o vtáctvo, tak o vás sa postará tým viac. Hľadajte najprv kráľovstvo Božie a ostatné sa vám pridá. Kdežto z posolstiev ide strach o budúcnosť a akoby sme boli odkázaní len na seba. Ale chcela som si to vyriešiť a to odporúčam aj tebe Peter. Včera som napísala - ako je to odporúčané v predošlom posolstve - list P. Ježišovi a poprosila ho o pomoc pri riešení rodinných ťažkých záležitostí. Je tam napísané, že ak to bude v súlade s Božou vôľou, Pán prosbu vypočuje. A zároveň by to bolo aj svedectvo o pravdivosti posolstiev. Ak to bude vypočuté, bolo by to osožné pre rodinu a deti a napíšem to do týchto ohlasov.





Späť na diskusiu