Život v duchu posolstiev

Dátum: 22.05.2012

Vložil: Helen

Titulok: Re: Zásoby potravín

Ahoj Beáta,
čo sa týka zásob potravín, ja o tom už dávnejšie viem, aspoň 1-2 roky, že Ježiš, žiada, aby sme mali zásoby potravín na dlhšiu dobu, je to viacerých posolstvách vo svete. Hovorí sa o tom aj v posolstvách Pedro Regis z Brazílie - on dostáva posolstvá pre celý svet - vincent.persone.sfr.fr-stránka. Ako vidíš, Ježiš sa zjavuje skoro v každej krajine, len o tom nemáme také informácie, uvidíš na tej stránke, že sú tam predpovede skoro pre všetky krajiny sveta. Aj tam Ježiš hovorí, že máme mať zásoby jedla a vody. Ja mám vždy zásoby jedla aspoň na 3 mesiace - väčšinou cestoviny, ryža, strukoviny, kompoty, konzervy, čokoláda. Horšie to bude s vodou. Môj brat hovorí, že niektorí si už dávnejšie kúpili pozemky, usadlosti a tam chovajú a pestujú svoje vlastné potraviny. Lebo ak si zoberiete, že ak by k niečomu došlo, tak na Slovensku sme na tom veľmi zle, pretože čo sa týka mlieka, vajec a mäsa sme na tom zle, lebo naše družstvá nechovajú skoro žiaden dobytok, ani nepestujú už skoro nič. Zoberte si, ak by sme nedostali z EU potraviny týždeň, viete si predstaviť, čo bude a ak ešte bude neúroda? Preto Pán Ježiš hovorí, že ak je to možné, máme si dopestovať vlastné potraviny. A ešte jedno chcem pripomenúť, Pán Ježiš, nám neustále pripomína, že nás neprišiel strašiť, ale pripraviť na to čo má prísť, aby sme boli pripravení, pretože nás miluje a chce aby každý bol spasení.





Späť na diskusiu