Život v duchu posolstiev

Dátum: 23.05.2012

Vložil: Beata

Titulok: Posolstva v praxi

Chcem sa vas opytat vsetkych, ake mate skusenosti ked ludom okolo seba davate citat, alebo aspon v kratkosti informujete o tychto posolstvach? Ja v rodine velmi dobre, ale v okoli, v praci a inde je to hrozne...bud nechcu o tom vsetkom pocut, alebo mi povedia, ze som nie maly ale "velky" blazon, fanatik..ze tak nebude nie je to mozne a podobne a nehovoriac o modleni, potravianch a podobne..V okoli mam vela ludi, ktori si myslia ze ten zivot ktory ziju je ten najlepsi...bojim sa vypovedat ze sa mylia...je mi z toho do placu...uz sa tesim ze si zavesim tu pecat Pana ziveho Boba na stenu aj v praci, na pracovnom stole mam obrazok Milosrdenstva Bozieho a hovorim medzi ludmi aby v kazdom videli Pana Boha...v romovi. arabovi, cernochovi a podobne...ale na slovensku je velky rasizmus....keby sme sa kazdy s niecim aj financnym podelili ako by bolo super,aj aja by som nieco mozno dostala (smejem sa) so keby sme zili podla 10 Bozich prikazani ako by bolo super.....uz by bol tu raj na zemi...ale my si to vsetko ludia robime to zle..nehovorim, nepisem nic nezname...niektori slovaci si myslia, ze sme najlepsi narod ....ostatni su menej a podobne...Modlim sa za vsetkych a prosim Pana Trojjedineho Boha o milosti.





Späť na diskusiu