Život v duchu posolstiev

Dátum: 24.05.2012

Vložil: Jirka

Titulok: Bude válka?

Chvála Kristu!
Když jsem si četl několik posledních poselství, nedalo mi to a začal jsem ohledně 3. světové války prohledávat web. Snad abych ujistil sám sebe, abych objevil konspirace, nebo abych prostě našel nějaké informace i z jiných zdrojů. Ne, že bych nechtěl věřit Božím poselstvím, ale na druhou stranu si připadám, jako nevěřící Tomáš. Ona ta věc s válkou je tak závažná, že odmítnutí této informace by mohlo stát pěkně draho, ale tím také velmi kontroverzní, protože nebyla-li by to pravda, stanu se terčem posměchu. Určitá zdrženlivost je pochopitelná, na druhou stranu už teď je skoro pozdě na nějaké větší zásobování, má-li to přijít brzy. Jeden kněz mi na tato poselství řekl, že se mu na nich zdají určité věci nezdravé a tím myslel hlavně to dělání zásob. Přesto si myslím, že máme v Písmu tolik krásných příkladů toho, jak se Bůh staral o své děti, např. Noe, ze kterého si ještě dnes dělají legraci i Hollywoodští filmaři. Stejně tak bláznivě jako on si teď můžeme připadat i my, přesto myslím, že se to vyplatí. Protože milý Bůh na nás nezapomněl a v modlitbě k Božímu milosrdenství voláme: Důvěřujeme Ti!
A teď zpět k válce. Ti lidé, kteří nevěří, že by mohla válka přijít a že svět je ovládán skupinami NWO, které vše plánují dopředu, by možná měli vidět toto video:

https://www.youtube.com/watch?v=rCZexlDeWEM&feature=related

Možná jen další konspirační teorie, ale přepodivně to vše zapadá do škatulky toho, co víme z těchto poselství. Možná byste mi mnozí řekli, ať nepátrám po hloupostech a raději se jen trpělivě modlím, ale jsem už takové šťouravé povahy. Pro mě je to ověření z jiného zdroje toho, co vím odtud, a nutí mě to hledět zas trochu víc za oponu světových událostí. Pak stačí už jen sledovat zprávy a hned se na dívá člověk jinýma očima... Pokoj Vám!





Späť na diskusiu