Život v duchu posolstiev

Dátum: 24.05.2012

Vložil: janka

Titulok: môj názor

Pekný deň,
rada by som pozdravila všetkých návštevníkov tejto stránky. I ja som stálou návštevníčkou tejto stránky od samého začiatku jej vzniku. Na začiatku som si bola úplne istá pravosťou posolstiev, ktoré som sa snažila interpretovať svojim blížnym, no nestretla som sa s pochopením, ba skôr s výsmechom, až na pár výnimiek. Priznám sa, že teraz už aj ja nie som tak nadšená, ako na začiatku, začala som isté veci spochybňovať, no sama som si neni istá, či je to pôsobením zlého, alebo je to duchom svätým, ktorý mi radí byť obozretnou. Do rúk sa mi dostala knižka od C.S.Lewisa Rady skúseného diabla, kde autor popisuje taktiku zlého ducha a jeho inteligenciu a dômyselnosť pri vkrádaní sa do duší ľuďí. Odporúčam ju prečítať si, mnohé si človek uvedomí, možno zvlášť to, že jednou z mnohých vecí, od ktorých sa nás diabol snaží odviesť, je prežívanie prítomnej chvíle, ktorá je neopakovateľná ako i milosť Božia, ktorú v nej práve dostávame ako dar. To, čoho nás vystríha, je prílišné zamýšľanie sa nad budúcnosťou, ktorá v nás vzbudzuje nádej, ale i strach. To ale neznamená, že tieto posolstvá nemôžu pochádzať od Boha. Je dobré, keď nám radia modliť sa na rôzne úmysly, pokiaľ nie sú v rozpore s Božím slovom, ale prvoradé modlitby by pre nás mali byť Ruženec Panny Márie a Korunka k Božiemu Milosrdenstvu, ktoré nám odovzdali priamo naši drahí Nebeskí rodičia. Ak má človek dostatok času popri všetkým povinnostiam, je iste dobré pomodliť sa aj modlitby z modl.kampane, ale Ruženec a Korunka musia mať prvé miesto. Nechcem tým povedať, že tieto posolstvá sú nepravé, lebo musíme si priznať, to nevie nik z nás, ale pravdou je, že máme byť pripravení aj na spomínané udalosti, ktoré sú súčasťou týchto proroctiev, ale zvlášť vyzbrojení štítom viery, dôvery a modlitby.





Späť na diskusiu