Život v duchu posolstiev

Dátum: 24.05.2012

Vložil: Hedviga

Titulok: Re:Re: Bude válka?

Pridávam sa k Petrovi, že treba si robiť zásoby pokiaľ je to len možné. Ja a moje dcéry si nemáme z čoho robiť zásoby, lebo žijem od výplaty k výplate. Patríme k chudobnejším, ale Pán Boh nám vždy zázračne pomohol. Snažím sa robiť aspoň minimálnu zásobu, na čo sa môj manžel hrozne hnevá, pretože tomu vôbec neverí a že kupujem z toho čo nemáme. Je to len ozaj troška určite proti tomu všetkému čo sa tu píše o zásobovaní, s vierou, že Pán Ježiš nám to rozmnoží, robím čo je v mojich silách, ale určite nie je správne k tomu ostať ľahostajnými. Verím, že Pán nám pomôže, pretože mi viac krát behom dvoch rokov povedal niečo, čo sa týka o vstupe do Novej zemi. Najskôr som mala tiež obavu, kedže sme na tom ako sme, ale moje dcéry ma povzbudzujú, aby som nezabúdala na slová nášho Pána. Ale Boh ma nemiluje určite viac ako kohokoľvek a preto povzbudzujem, ktorí ste podobne na tom ako ja, že Pán Boh vám pomôže, nebojte sa robiť aj z tej trochy, čo máte aspoň minimálne zásoby ako sa len dá. Boh s nami.





Späť na diskusiu