Život v duchu posolstiev

Dátum: 25.05.2012

Vložil: Helen

Titulok: Re: Bude válka?

Pochválený buď Pán Ježiš Kristus.
Ja si myslím, že by sme veľmi nemali špekulovať, či bude 3. vetová vojna, alebo nie. Ak to hovorí Pán Ježiš, tak tomu je potrebné tak aj veriť, pretože to hovorí ako ten, ktorý je "Pravda". On sám nám v posolstvách viackrát povedal, že o nich nemáme veľmi diskutovať, ale ich prijímať. Takže aj čo sa týka zásob potravín, niet čo veľmi špekulovať, či robiť, alebo nerobiť zásoby. On jasne hovorí, že si máme urobiť zásoby potravín a vody, prikrývky, plynové variče... Spomína sa to aktuálne vo viacerých posolstvách vo svete. Ak si zhodnotíme situáciu vo svete, všetci vidíme, ako to vyzerá v posledných dňoch, týždňoch. Pán Ježiš viackrát povedal, že dolár ako mena padne - viď posolstvá dávané pre USA vizionárov - oni majú aj jasné pokyny, čo majú mať pripravené - /tušim už asi 2-3 roky/, a či aj euro padne ? - vidíme to myslím všetci a kto je múdry nech pochopí. A prečo to spomínam, má to súvis so zásobami potravín a vody, lebo keď padne mena, čo a kde nakúpiš?! Potom sa bude platiť len zlatom a striebrom. Takže, aby sme potom nedopadli ako "nerozumné panny". Ja sama mám už dva roky tak zásoby na 3 mesiace, ale tiež si budem musieť urobiť postupne väčšie. Najhoršie to je pre tých, čo bývajú v paneláku - aj ja tam bývam, ale mám ešte mamu na dedine, ale je trochu ďaleko. Verím, že nás vedie aj Duch Svätý v tejto téme, kedže diskutujem o tejto otázke a sme v týždni Ducha Svätého, tak si myslím, že asi bude dosť dôležitá. Urobme to ako chce Pán Ježiš, tak ako to robil Noe, všetci sa mu posmievali, ale vieme nakoniec, ako to dopadlo, pretože robil to, čo mu povedal Boh, veril Bohu.
A ešte jedna otázka ohľadom toho, že Boh sa postará o nás. Áno, ale len vtedy, keď urobíme to, čo od nás žiada. Iste pri zásobách potravín nebudeme myslieť len na seba, pretože iste bude veľa ľudí, ktorí neveria v posolstvá a nebudú si tak robiť zásoby. Preto Boh hovorí, ak bude treba rozmnožím jedlo, priestory na bývanie pre druhých ak ma budete prosiť. Ale najprv musíme urobiť všetko, čo môžme urobiť my sami, a až potom bude konať Boh.
Bože buď Vám milostivý a žehnaj Vás!





Späť na diskusiu