Život v duchu posolstiev

Dátum: 25.05.2012

Vložil: Beata

Titulok: Vysvetlenie

Dakujeme, pan administrator, za nove zverejnene informacie, ze toto nie je Varovanie o konci sveta... velka vdaka Panu Bohu za take ovecky.
Nikto nehovori o hysterii a druha vec, ano X ludom som musela povedat, ze to nie je vystraha o konci sveta ale dostavame milosti priamo od syna Bozieho Jezisa Krista, aby sa z nas co najviac dostalo do neba... az po tychto udalostiach, ktore nastanu a nikto nevie ako dlho to bude trvat, urcite bude obratenie kazdeho hriesnika (2 miliardy ludi konvertuje na krestantsvo) vela modlitby atd... oddiali ten cas... ja som tu Apokalypsu spomenula mimochodom. Ved pripraveny musime byt stale, ak by sme dnes predstupili pred Pana Boha, ci by sme boli "stastni" ako dopadneme. Takze z mojej strany urcite nijaka hysteria nie je. Mozno som to zle interpretovala slovom. Takze ani ja s istotou nemozem povedat, ci sa toho dozijem. Moze prist nepatrna sekunda a uz som na druhom svete. Tak sa ospravedlnujem za nespravne pouzitie slov. Nech mi Pan Boh odpusti, ak som niekoho pohorsila.





Späť na diskusiu