Život v duchu posolstiev

Dátum: 25.05.2012

Vložil: Admin Peter

Titulok: Re: Vysvetlenie

Pani Beata, sestra, nie, takto to predsa z mojej strany nebolo myslene, nie vy mate hysteriu ale ludia, ktori o takychto posolstvach hned a bez toho, aby ich citali, prehlasuju, ze sa v nich hlasa o konci sveta! A ja som reagoval na prispevok od "Ilka Veronika" a nie na vas, Beata. Vy ste sa predsa pytali na pecat, kde sa da stiahnut, dalej na zlate a strieborne mince a ohladne znaku selmy - cipovania. Ale v poriadku, teraz sme si to vysvetlili.

Takze pre vsetkych nasich navstevnikov bude od teraz palcovymi velkymi pismenami oznamovane, ze tieto posolstva nehlasaju koniec sveta. Aj ked je to kazdemu normalne uvazujucemu cloveku jasne a dobre chape, o co v posolstvach ide, tak stale sa najdu ludia, ktori proste podlahnu davovej psychoze, iducej z masmedii, televize a filmov typu Apokalypsa a 2012, kde sa ludom nahana hroza a strach. Zial, v takomto svete dnes zijeme. Co viac dodat? Modlime sa za kazde zvedene a zmätene Bozie dieta, ktore straca v dnesnom chaotickom svete orientaciu, hlada rozlicne duchovne fantasticke "sci-fi" nahrazky a vsetko mozne, co sa mu podsuva, len nie v uceni sv. Biblie a evanjelii.





Späť na diskusiu