Život v duchu posolstiev

Dátum: 26.05.2012

Vložil: Mária

Titulok: Ježiš ľudstvu

Drahí bratia a sestry. Včera sme mali prvé modlitbové stretnutie "Ježiš ľudstvu" v Trnave. Bol to požehnaný čas modlitieb s Ježišom. Och ako veľmi by som Vám priala, aby ste zažívali to, čo sme v spoločných modlitbách v duchu posolstiev zažili my včera. Velebí moja duša Pána, lebo je dobrý, lebo Jeho milosrdenstvo trvá naveky. Znovu Vás prosím, PRIPOJTE sa k nám a vytvárajte ďalšie modlitbové skupiny po celom Panne Márii zasvatenom Slovensku. Ak pocítite lásku Pána Ježiša, lásku ktorá nieje z tohto sveta, už sa nebudete báť a jediné, po čom Vaša duša bude túžiť, bude opäť sa stretnú s Pánom Ježišom. Znovu Vás prosím: NEBOJTE SA. "... nedal som Vám ducha bojazlivosti, ale Ducha odvahy...."Neobávajte sa o svoje životy a životy svojich blížnych. Pán sa o nás postará. Prosím, nerozdeľujte fórum na dve, Pán nás chce zjednotiť, nie rozdeliť. Jediné, čo od nás chce, je MODLIŤ SA. Prosím, prestaňte šíriť paniku a strach, to je od ZLÉHO. Náš Pán Ježiš, je Pánom pokoja. Ak máte strach, proste Pána o pokoj, ale nie pokoj ako tento svet dáva, ale Boží pokoj. Zajtra je deň zoslania Ducha Svätého. Prosím, aj Vy, vlažní vo Viere, choďte zajtra na svätú omšu a precíťte tento veľký dar od Pána Ježiša ".... nech sa Vaše srdce nestrachuje...." a proste Ducha Svätého o Jeho dary.... a hlavne MODLITE, MODLITE sa za tento svet a duše, ktoré nepoznajú, alebo odmietajú Pána a všetko bude znovu zrodené. Modlitba je naša sila a ochrana od Pána. Prečo si v posolstvách všímate hlavne udalosti, ktoré Vám berú pokoj? Skúsili ste si prečítať, koľkokrát nás Pán Ježiš, Boh Otec Všemohúci a naša Matka Panna Mária vyzývajú k modlitbe? Ak sa obávate udalostí, ktoré sa majú stať, padnite na kolená a modlite sa a Pán Vás požehná pokojom. Ďalšia vec: viete koľko udalostí z posolstiev bolo zvrátených, alebo zmiernených vďaka našim modlitbám? Nie? Tak znovu čítajte posolstvá predošlých dní a to je dôkaz sily MODLITBY. NEBOJTE SA!
S láskou Mária





Späť na diskusiu