Život v duchu posolstiev

Dátum: 26.05.2012

Vložil: Mikuláš

Titulok: Re: Rozdelenie fóra

Súhlasím a ďakujem za toto rozhodnutie, len prosím, aby sa popri tom zachovala aj hlavná myšlienka tohto fóra ako je hore uvedené:
"...oboznámiť aj ostatných s vašimi skúsenosťami života v duchu týchto posolstiev, aké skúsenosti máte pri ich šírení, oznamovaní iným ľuďom a ako zmenil obsah posolstiev váš osobný život", pričom zdôrazňujem slová "AKO ZMENIL OBSAH POSOLSTIEV VÁŠ OSOBNÝ ŽIVOT".
Keď som založil na FB skupinu Informácie o Božích zásahoch, kde šírime tieto posolstvá, začali sa tam rozvíjať podobné diskusie, ako tu a narúšalo to podstatu skupiny - podávať informácie. Preto som zakročil, všetky komentáre sú tam vymazané a skupina spĺňa svoj účel naďalej.
Podobne si myslím, že by sa malo diať aj tu. Na povzbudenie sa tu majú dávať svedectvá, ako bol pôvodný zámer, a nie polemiky, ako je tomu teraz. Zo začiatku bolo naozaj všetko na povzbudenie, no teraz?
Neverím, že takýto cieľ ste Vy, ako administrátori mali. A myslím, že máte právo aj mazať, čo je nevhodné a nemusíte sa za to zodpovedať ľuďom, ktorým sa to nepáči. Vy sa máte páčiť Bohu. Ak je teda táto skupina o skúsenostiach zo života s posolstvami a o tom, ako to zmenilo náš život, nech sa tu píše o tom. Ak to tak nie je a môžu tu byť hocijaké názory a postoje k témam, potom zmeňte popis, o čom to fórum má byť.
Mrzí ma, že niektorí sa obúvajú do mojich vyjadrení s tým, že tu vnášam nepokoj, ako som čítal nižšie. Kto ma pozná vie, že mi ide len o poriadok vo veciach.
Na záver len toto všetkým, ktorým sa moje príspevky nepáčia:
"Hriešnikovi Boh hovorí: Prečo odriekaš moje príkazy a moju zmluvu v ústach omieľaš? Veď ty nenávidíš poriadok a moje slovo odmietaš." (Ž 50,16-17)





Späť na diskusiu