Život v duchu posolstiev

Dátum: 26.05.2012

Vložil: Janka

Titulok: Re:Re:Re: Rozdelenie fóra

Áno Peter, skúšala som doma hovoriť o posolstvách, no môj manžel ak s tým začnem, buď sa vytratí, alebo keď mádobrú náladu aj sem tam vypočuje, ale ostáva i naďalej skeptický. Myslí si, že tí čo to čítajú sú buď naivní keď tomu veria, alebo rovno hlupáci. Keď ho pobádam k tomu, aby si prečítal aspoň jedno posolstvo, tak odmieta, ako by šlo o dajakú nákazu. Podobnú skúsenosť, ak nie rovnakú mám s mojou mamou, svokrou, atď.
Jednoducho mám pocit akoby všetci ľudia okolo mňa žili ten "reálny" život s nezáujmom o čokoľvek iné než materiálny svet, ktorý ich obklopuje. Preto nemám s kým o tom hovoriť a keď som nášmu pánu farárovi ešte pred dosť dlhým časom o týchto posolstvách povedala a dala mu túto internetovú adresu, aby si to mohol prečítať a povedať mi svoj názor, tak som sa dočkala len mlčania až dodnes. Prosto, akoby som mu nič nehovorila.
Preto som rada, že vznilo toto fórum, kde sa môžme zdôveriť jeden druhému, ktorí to čítame a cítim v príspevkoch, že väčšina ak nie všetci máme podobné zmýšľanie. Sme akoby taká duchovná rodina. Prajem požehnaný deň.





Späť na diskusiu