Život v duchu posolstiev

Dátum: 26.05.2012

Vložil: Matej

Titulok: Re:Re:Re: Rozdelenie fóra

Veľmi ma teší, že sa v tomto fóre dozviem, aké skúsenosti máme s rozširovaním posolstiev. Fakt to môže pomôcť aj iným, ako na to. Väčšina ľudí nikdy o niečom takom ani nepočula, takže buďme trpezliví a nečakajme, že zareagujú s nadšením. Musia si to v hlave uložiť, určite ich to bude prenasledovať a budú po tom pátrať. Možno sa aj sami ohlásia a budú sa pýtať. A to je potom ten správny čas povedať im to. Myslím si, že nemôžeme čakať hneď výsledky. Keď to vieme, sme povinní iných s posolstvami oboznámiť a tým pripravujeme u nich pôdu. Je potrebné, aby to vedeli, aj keď to odmietajú. Ale keď sa objavia nejaké udalosti, ktoré to potvrdia, budú vedieť, čo sa deje. Budú pripravení. Ja mám osobne veľmi dobrú skúsenosť aj s modlitbami varovania. Vždy som mal problém so sústredenosťou pri modlitbe. Ale ako sa modlím týchto 54 modlitieb, tak ja sa dokážem úplne celý čas sústrediť, čo je u mňa zázrak. A pociťujem, že to prechádza, tá sústredenosť, aj na modlitbu ruženca a iné. Je to dar od Pána. Za to mu ďakujem.





Späť na diskusiu