Život v duchu posolstiev

Dátum: 26.05.2012

Vložil: Jaroslav

Titulok: Re:Re:Re:Re: Rozdelenie fóra

Matej, súhlasím s tvojimi názormi, áno, keď o tom budú vedieť a aj keď posolstvá hneď nepríjmu, Boží Duch sa postará o to, že im to nedá a budú sem prichádzať. Ja som to tu už v jednom príspevku, ak sa nemýlim, spomenul, že aj keď majú ľudia pochybnosti, nedá im to, niečo ich sem stále tiahne a ja som presvedčený, že sem chodí mnoho ľudí, ktorí to proste čítajú, nejak sa neprejavujú ale v tichosti to sledujú a vyčkávajú. Sú sem ťahaní, niektorí len zo zvedavosti, druhí jednoducho preto, lebo si skladajú poznatky a porovnávajú ich s inými informáciami, ktoré čítali inde, napr. na takých stránkach, ktoré ohlasujú tzv. "vzostup zeme" na konci tohto roku (21.12.2012) ako sme o tom už písali - cez tzv. "dimenzionálny skok do vyššej hladiny vedomia, do vyššej dimenzie". Nebudem sa k tomu vracať, už sme to tu rozoberali. Ide proste o to, že porovnávajú to, čo vedia z iných zdrojov s týmito tu zverejňovanými biblickými informáciami, ktoré sa zakladajú na udalostiach, predpovedaných v Zjavení Jána z Biblie a na informáciách, dávaných nám z nebies prostredníctvom týchto posolstiev. Tieto posolstvá a Boží Duch v nich obsiahnutý pôsobia na duše a to je veľmi dobre, podnecujú ľudí na zamýšľanie sa a celkom iste už aj mnohých obrátili apebo aspoň upevnili ich slabú vieru a pozitívne zmenili ich životy. Ak je medzi vami, ktorí toto čítate, niekto takýto, ktorého život to zmenilo, tak napíšte vašu skúsenosť. Zistili ste nejaké zmeny pri modlení sa, ako tu uvádza Matej, že sa modlíte sústredenejšie, oduševnenejšie, že cítite väčšiu radosť alebo zanietenie alebo čokoľvek, čo sa odlišuje od toho, ako ste sa modlievali predtým? Podeľte sa s nami o vašich zážitkoch, skúsenostiach ... Ďakujem a pozdravujem všetkých. Jaroslav





Späť na diskusiu