Život v duchu posolstiev

Dátum: 26.05.2012

Vložil: Jindřiška

Titulok: duchovní oživení

Dobrý večer.
O IRSKÝCH ZJEVENÍCH jsem se dozvěděla z květnového čísla časopisu Regina. Je to časopis pro duchovní oživení prostřednictvím mariánských zjevení a Eucharistie. Tento časopis a měsíční zprávy z Medžugorje vydává Centrum Vérité, Praha. Shlédla, pročetla a pročítám se zájmem vše, co je na těchto stránkách. Ani nevíte, jak jsem za ně vděčná! Když mi bylo třináct let můj tatínek zemřel, maminka byla Češka. Od této události v rodině žijeme v Čechách. Po našem přestěhování (s bratrem i sestrou) se rodinné zázemí všeobecně změnilo. Odešla jsem po dokončení střední školy a nástupu do práce z domova. Vztah s Pánem Bohem, Pánem Ježíšm, Duchem Svatým, Pannou Marií jsem prožívala jako sinusoidu. Střídala se období mé velké lásky a hlubokého propadu. Život člověka vyobrací v lecjakých situacích. Ale v srdci jsem měla červenou nitku víry a úcty k Pánu Bohu vždy. Psávala jsem si léta s mojí milovanou babičkou (maminkou táty), která mi radila a připomínala křesťanský život. Byla mým velkým vzorem. Vdala jsem se, můj manžel není věřící, máme dvě děti. Dnes je mi 46 let, pátým rokem jsem onkologickým pacientem. Díky svému onemocnění (které dnes považuji za veliký dar) jsem se ve svém životě musela zastavit. Ujasnit si hodnoty, vypustit zbytečnosti. Najednou přestanete vést žabomyší manželské hádky..., osočování, pomlouvání..., Zjistíte, že je jedno jestli máte krásné oblečení, jíte vybraná jídla, užíváte nádhernou dovolenou... Všichni a vše se stane velice vzácným a nevyhnete se přemýšlení o životě po životě, jste-li věřící nebo ateista. Děkuji dodnes Pánu Bohu, že mi dal ještě šanci. Že žiji, že mohu lecos napravit. Doporučení Panny Marie v Medžugorji (nikdy jsem tam nebyla) mi pomáhají a vedou k lepšímu životu, ale po přečtení Varování a poselství (vytiskla jsem si je pročítám) se mi vše spojilo s konkrétním děním ve světě,politice... vše dostává konkrétní podobu.
A tak se snažím být také konkrétní. Včera jsem spálila v krbu pět knih, které jsem si koupila v dobré víře, že mi pomohou na cestě křesťana a ke zdraví. Nakonec jsem zjistila, že to má co dočinění a New Age. Snažím se více modlit (i s mým osmiletým synem). Manžel mne osočuje, že si pořád čtu "ty blbosti" (myslí tím knihy o víře a mé celoživotní hledání), má reakce na to už není, že se přizpůsobím, aby byl klid, ale snažím se říci svůj názor a v duchu prosím o pomoc. Díky těmto poselstvím (i když mám obavy, co bude) jsem tak nějak zvláštně klidná, odhodlaná pomoci Pánu Ježíši, jak nejlépe mi to půjde modlitbami, postaraním se o blízké (mám možnost, při nákupech potravin myslím i na ně). Zakoupila jsem růžence posvěcené Pannou Marií v Medžugorji a chci je darovat svým blízkým (bratrovi, sestře, mamince...) s povídáním o Varování. Zaslala jsem odkaz na tyto stránky dvěma lidem a v práci jsem se citlivě zmínila před spolupracovnicí a ona si sama řekla o adresu na tyto stránky. Jsem opravdu vděčná za obětavé lidi, kteří se maximálně snaží předat nám potřebné informace. Děkuji Vám. Sbírám síly od introvertního života křesťana k návratu ke zpovědi, ke mši svaté... Napsala jsem vám tohle vše proto, aby jste věděli, že i tací, jako já zde hledají oporu.
Přeji všem Boží požehnání a milosrdenství.





Späť na diskusiu