Život v duchu posolstiev

Dátum: 27.05.2012

Vložil: Mikuláš

Titulok: Re:Re: modlitby kampaně

To je posledná služba, ktorú som tomuto fóru urobil. Naďalej budem čítať posolstvá a šíriť ich prostredníctvom skupiny INFORMÁCIE O BOŽÍCH ZÁSAHOCH na Facebooku, ale nemám zapotreby sa naťahovať o názoroch "v mene lásky". Jediným kritériom pravosti pre mňa ostáva Sväté písmo a Katechizmus katolíckej cirkvi a všetko, čo sa prieči týmto dvom stĺpom je pre mňa nedôveryhodné aj keby to "voňalo" akoukoľvek "láskou". Nech Pán požehná každého a všetko, čo je Jeho dielom a nech osvieti všetko a všetkých, ktorí žijú v omyloch. Každému vyprosujem dary Božieho Milosrdenstva no dosť bolo polemiky. Ak chce toto fórum ponechávať príspevky, ktoré z neho robia - ako som už napísal - tržnicu názorov a úvah, nech sa tak stane. Ja však pochybujem, že to bude mať pozitívnu výpovednú hodnotu pre kňazov, hoc sa to tu hemží slovami o láske len tak fičí. Ja však na tom účasť mať nechcem a radšej sa budem modliť, ako tu handrkovať. Malo to tu byť o svedectvách, admin Peter sa k tomu už jasne vyjadril, ale nie, stále nejaké komentáre k už uzavretej téme. Tak pardón, ak nerešpektujeme ani Petra, potom o čom to je? Ja na tom už účasť mať nechcem.





Späť na diskusiu