Život v duchu posolstiev

Dátum: 27.05.2012

Vložil: Ilka Veronika

Titulok: datum Varování?

Milí bratři a sestry v Kristu,

když už tady byl vzpomenutý časopis Regina, dovoluji si přidat drobnou citaci: "Varování a zázrak budou ve stejném roce." Regina, nakl. Vérité, č.3, rok vydání 1998.
Vzhl. k tomu, že zázrak se uskuteční do roka po varování a bude v rozmezí březen-květen, myslím, že varování letos nebude. Samozřejmě ta citace je starší a ledacos se mohlo změnit modlitbami. Jistě máme být pořád připravení, ale radši zbytečně nespekulujme o datech a využijme čas k růstu v lásce k Bohu i k sobě navzájem.
Pokud někdo má dary Ducha sv., ev. vize, možné to je, ale proste také za dar rozlišování duchů. Může dojít k omylu, třeba i nechtěně, ke kontaminaci darů vlivem démona či "člověčinou." Stávalo se to i svatým. Všichni děláme chyby, buďme k sobě laskaví. Kdo je bez viny, ať první hodí kamenem.
Jinak na stránkách Vérité je také článek o zjeveních, jejich dělení a posuzování, psal to dr. Mráček a podle mě dost dobře, to jen na okraj, protože tato diskuse opravdu má sloužit jinému účelu.
Abych teda přešla k tomu pravému účelu: mě např. v poselstvích silně zasáhla věta, že modlitba jednotlivce může zachránit národ. Nepamatuji si číslo poselství, ale ta nakonec není tak podstatné. Když se každý z nás rozhodne k modlitbě, hned nás bude hodně! Také mě silně zaujalo, že modlitbou lze všechny katastrofy odvrátit. Bojujme duchovními zbraněmi. Přeji k tomu všem opravdu hojné požehnání.





Späť na diskusiu