Život v duchu posolstiev

Dátum: 27.05.2012

Vložil: Posledná výstraha

Titulok: Admin Peter

Bratia a sestry, ja som z vás už naozaj smutný, pretože sa tu stále riešia veci, ktoré už mali byť dávno uzavreté. No vy ich znova a znova rozoberáte a staviate sa buď na jednu alebo druhú stranu, teda aby som bol konkrétny - je tu pozícia brata Mikuláša a sestry Hedvigy. Ako ste si všimli, napísal som tu pred pár minútami dlhú úvahu o mojom prežívaní, vnímaní a skúsenostiach s posolstvami. Venoval som tomu veľa času a nebol som vo fóre možno 2 hodiny. Teraz, keď som zverejnil môj obsiahly príspevok, tak som s poľutovaním musel zistil, že opäť sú tu nové príspevky na už uzatvorenú a "odklepnutú" tému. Prečo to stále rozjatrovať? Plné slová o láske ale mnohé vaše reakcie o tom žiaľ nesvedčia. Ja som zmierlivý človek a môžem povedať aj dobrého srdca, ale vy ma nútite zakročiť k radikálnym metódam mazania a cenzurovania vašich príspevkov. Máme sa uberať touto cestou? Teraz už naposledy upozorňujem, že odstránim ďalšie príspevky, ktoré budú otvárať túto polemickú tému postojov brata Mikuláša a sestry Hedvigy. Toto fórum nie je bazár, kde sa budeme dohadovať na tom či onom. Každý vyjadril svoj názor k danej veci a tým to skončilo. Žiadne ďalšie otváranie a chytanie strany jednému alebo druhému nebude už viac z mojej strany tolerované! Admin Peter





Späť na diskusiu