Život v duchu posolstiev

Dátum: 28.05.2012

Vložil: Jakub

Titulok: Preklad citátov od pisateľa "Gorazd"

Posolstvo z 27.11.2011:
"Please do not guess dates for I have told you many times that I do not reveal dates. They are not for your knowing. Be patient. The time for the Warning will be according to My Holy Will."

Preklad:
"Prosím, aby ste nevyjadrovali žiadne domnienky ohľadne dátumov, pretože som vám už viackrát povedal, že nezjavím žiadne dátumy. Neprináleží vám to vedieť. Buďte trpezliví. Čas Veľkého Varovania nastane v súlade s mojou svätou vôľou."

Posolstvo 29.06.2011:
"There are only a few months left for this Great Act of My Mercy."

Preklad:
"Už zostáva len niekoľko mesiacov do tohto veľkého aktu môjho milosrdenstva."

Poznámka: Keď pod pojmom "niekoľko mesiacov" budeme chápať obdobie kratšie ako je 12 mesiacov (1 rok), tak nám z toho vyplýva, že Varovanie by malo prísť najneskôr do 28.06.2012 - t.j. v priebehu najbližších piatich týždňov.

Posolstvo 01.07.2011:
"If I say months that could be anytime within a year. Never confuse human interpretation with those of the timelines given to you by Me. I have not given you any specific dates for events only guidelines."

Preklad:
"Keď vravím mesiace, tak to môže byť kedykoľvek v rámci jedného roka. Nikdy nezamieňajte ľudský výklad s časovým horizontom, ktorý som vám poskytol. Nedal som vám žiadne konkrétne dátumy, len orientačné body."

Posolstvo 22.05.2012:
"Await now, My beloved followers, for My Written Word will be with you soon an you will rejoice with love and peace in your souls."

Preklad:
"Buďte teraz v očakávaní, moji milovaní nasledovníci, pretože moje napísané slovo bude už skoro s vami a vy sa budete radovať s láskou a pokojom vo vašich dušiach."

Posolstvo 24.05.2012:
"Always prepare for this day as if it were tomorrow."

Preklad:
"Vždy sa pripravujte na tento deň tak, ako keby mal nastať už zajtra."





Späť na diskusiu