Život v duchu posolstiev

Dátum: 28.05.2012

Vložil: Anna

Titulok: Život v duchu posolstiev

K posolstvám som sa dostala minulý rok v novembri. Potom som si v decembri začala opisovať do zošita jednotlivé modlitby a modlila som sa ich. Môj život sa zmenil. Cítila som potrebu o tom rozprávať, aj keď ľudia v mojom okolí sa nad tým usmievali a iní o tom nechceli počúvať, lebo mali strach. Cítila som potrebu porozprávať sa o tom aj s kňazom, ale v troch prípadoch bol postoj odmietavý. Snažím sa chodiť na sv. spoveď pred prvým piatkom a v práci mám kolegyne, ktorým to veľmi vadí a často mali narážky. Mňa to však neodradilo. V živote som začala dávať prednosť iným hodnotám pred materiálnymi. Od r. 2010 som prežívala ťažké obdobie. Najprv bol operovaný môj otec, potom zistili zhubný nádor štítnej žľazy u môjho 15 roč. syna. Následne bol dva krát operovaný a podstúpil terapiu rádioaktívym iódom. Tento rok ide na tretiu dávku. Potom zomrel môj otec a mojej mamke zistili rakovinu hrubého čreva. Bola operovaná, nasledovalo ožarovanie a chemoterapie. A tento rok zomrela. Zomrela po roku po oteckovi. Ľudia sa ma pýtali, ako som to zvládla a ja som povedala, že len s Božom pomocou som to dokázala. Koho pán Boh miluje, toho krížom navštevuje. Modlím sa modlitby kampane a Boh nám pomáha. A ja mu verím, že všetko vyrieši. Od marca som na maródke, takže peňazí je málo, ale vždy nám Pán pomôže a peniaze prídu. Aj keď manžel ťahá nadčasy alebo ide na brigádu. A čo napísať na záver. Mám pocit, že ľudia, ktorí o týchto posolstvách nevedia si žijú "ľahšie", slobodnejšie a zháňajú sa len za matériou. Mnohokrát si však neuvedomujú, ako škodia svojej duši.





Späť na diskusiu