Život v duchu posolstiev

Dátum: 29.05.2012

Vložil: mirka

Titulok: Milosrdenstvo Božie :)

Ježiš mi dal poznať, aká milá je mu vynahrádzajúca moditba. Povedal mi: "Modlitba pokornej a milujúcej duše zmierňuje hnev môjho Otca a priťahuje more požehnania."

Po skončení adorácie, v polovici cesty do cely, ma obstúpilo množstvo veľkúch čiernych psov. Skákali a zavýjali, chceli ma roztrhať na kúsky. Zbadala som, že to nie sú psy, ale diabli. Jeden z nich prehovoril zlostne: "Za to, že si nám odobrala tejto noci toľko duší, roztrháme ťa na kúsky." Odpovedala som, že ak je to vôľa najmilosrdnejšieho Boha, nech ma trhajú na kúsky. Právom si to zaslúžim, lebo som najúbohejšia z hriešnikov a Boh je vždy svätý, spravodlivý a nekonečne milosrdný."
Na tieto slová odpovedali všetci satani naraz: "Utekajme, lebo nie je sama, je s ňou Všemohúci." A zmizli ako zvírený prah z cesty. Ja som pokojne, končiac Te Deum, išla do cely a rozjímala o nekonečnom, nepochopiteľnom Božom milosrdenstve.

... chcela by som len pár slovami: Ak je to Božia vôľa, zomrieme hladom, smädom, počas vojny alebo možno na nejakú chorobu, ale nezabúdajme prosiť Pána Boha stále o to, aby sa pri všetkom STALA VOLA BOŽIA... Pane daj nám tú milosť, akú si dal Faustíne, že sa stále považovala za nehodnú a hriešnu... aby sme sa stali v Tvojich očiach maličkí... Amen.





Späť na diskusiu