Život v duchu posolstiev

Dátum: 30.05.2012

Vložil: Darina

Titulok: komentar

Drahí brat a sestra som veľmi sklamaná a bolí ma keď čítam vaše ohlasy.Pýtam sa sama seba očom to je!Vôbec sa nezamýšlame nad tým čo nám chce pán Ježiš povedať.Sme ako farizei.Pán Ježiš plače viacej nad nami ako nad tými čo nechcú prijať tieto posolstvá.Keby teraz prišiel tak by nás vyhnal, ako keď vyhnal kupcov z chrámu.Veď sa tu kupčí s jeho slovami.Aké potraviny si máme nakúpiť,ako vodu očistiť,ako zameniť peniaze na zlato,veď je to strašné ,ja sa nečudujem že sa začína pochybovať o posolstavách.Veľa vás píše svedectvo ako sa Pán Ježiš o Vás postaral keď ste nemali peniaze na jedlo alebo na zaplatenie výdavkov.Tak prečo teraz neveríme že aj v tých ťažkých chvíľach sa on onás postará.Ja nehovorím aby sme ignorovali to čo nám Pán Ježiš povedal o príprave, anó máme sa nato pripraviť ale skôr očistiť svoju dušu ako telo a bojovať modlitbou za záchranu duší.A ešte- čo tí ludia ktorí o posolstvách nevedia a ani o prípravách na jedlo a sú oddaní Pánovi Ježišovi celým srdcom! Ako si oni pripravia potraviny!Prosím modlime sa za pevnú vieru,lebo keď nebudeme mať pevnú vieru tak neobstojíme žiadnej skúške aj keby sme mali more potravín.Len si pomysli ,ty budeš mať čo jesť,piť,posteľ kde budeš spať a pri tvojich dverách ti bude plakať dieťa, jedno-dve-tri....hladné,zranené, deti nevinné- kto sa onich postará? Ty nevieš zachrániť všetkých,ale s tvojimi modlitbami a vierou sa Pán Ježiš ako onich tak aj onás postará. Prosím radšej sa podporujme s modlitbami a modlime sa jeden za druhého ,ktorí čítame tieto posolstvá.Nie si tu ná-hodou, Pán ježiš si ťa vyvolil aby šíril posolstvá.Vytvorme teda aj mi modlitbovú skupinu, tak ako sa vytvárajú vo farnosti a modlime sa jeden za druhého ktorí čítame tieto posolstvá: keď pôjdeš čítať posolstvá,pomodli sa očenáš,zdravas,slava za toho ktorí čítali,čítajú a budu čítať posolstvá.Ja verím že sa budú šíriť ako vietor a zlo celkom zmizne.
Prosím Pána Ježiša o požehnanie pre tých ktorí čítali,čítajú a budú čítať posolstvá aby nás požehnal pravou pravdou v Duchu Svätom.






Späť na diskusiu