Život v duchu posolstiev

Dátum: 30.05.2012

Vložil: Eva

Titulok: Re: Posolstvá - úvahy, postrahy, náhľady

Ja som vám nesmierne vďačná za prekladanie a zverejňovanie týchto posolstiev. Snažím sa ich ľuďom dávať do povedomia, ale priznám sa, že doposiaľ som nenašla odvahu povedať o nich tým, ktorí neveria v Boha. Keďže aj pri kresťanoch sa mi dostalo výsmechu a mávnutí ruky, bojím sa to povedať tým, ktorí sa smejú už aj nad tým, že chodím do kostola a nie to ešte aby sa vzdali svojho pohodlíčka a nebodaj ešte od nich chcem aj utrpenie!
Priznám sa, že nie som dobrá kresťanka. Som rozvedená a žijem s priateľom, preto sa nemôžem zúčastňovať na sv. Eucharistii ani na spovedi. Ale tieto posolstvá mi dali nádej, že vykúpenie z hriechu dokážem dosiahnuť aj pomocou motlidieb, pôstu a utrpenia. Tieto posolsvá, ale aj motlitby, mi veľmi zmenili život. Podobne ako admin Peter, nedokážem sa až tak veľmi a rýchlo rozčúliť, dokážem viac pomáhať druhým, zbavili ma egoizmu, ktorý som mala, proste prinášajú mi pokoj do duše. Každé ráno dychtivo sadám k internetu, aby som si prečítala nové posolstvo a pomodlila sa motlitby varovania.
Ešte raz veľká vďaka za vašu nezištnú prácu.





Späť na diskusiu