Život v duchu posolstiev

Dátum: 31.05.2012

Vložil: Karolina

Titulok: volanie k Jezisovi

Vsetkym prajem pozehnany den. Dnes som sa rozhodla, ze Vam napisem. Po precitani posolstva 431 som taktiez uvazovala, ako niektori, preco mam pisat nejaku prosbu Jezisovi on predsa vie vsetko. Mam dospeleho syna, ktory po navrate z Anglicka akoby uz nepotreboval Boha. Jeho nazory sa zmenili. A mne neostava nic ine iba sa modlit. V sobotu odcestoval za kamaratom a povedal, ze nevie, kedy sa vrati. Nechcela som ho kontrolovat, no nedalo mi to a tak som mu zavolala v nedelu pred 18 hod. Vtedy je u nás posledna sv.omsa. Pytala som sa ho, ci bol v kostole, odpovedal nebol som, vratim sa vecer o 22 hod. Citila som sa hrozne, bola Turicna nedela. V tej chvili mi bolo vnuknute, chod a napis Jezisovi. Ani na chvilu som nezavahala. Otvorila som stranku, napisala prosbu a odoslala. Ked som to urobila, prenikla ma uzasna laska a radost, po tvari mi stekali slzy. Bola som stastna, ze som mu odovzdala svojho syna aj ked to robim denne, lenze toto bolo nieco viac. Vedela som, ze sa uz nemusim nicoho bat. Vecer som pozerala sv. Augustina a biskup Ambroz povedal Monike - Neboj sa o svojho syna, lebo ma uzastnu mamu, ktora sa modli - verte mi, nasou zbranou je modlitba. Jezis mi ukazal, co je dolezite - doverovat mu nadovsetko.





Späť na diskusiu