Život v duchu posolstiev

Dátum: 05.06.2012

Vložil: Admin Peter

Titulok: Strach pochádza od satana, nie od Boha

Mnohí oponenti týchto Božích posolstiev uvádzajú, že posolstvá od Boha nevzbudzujú strach a ak by to robili, tak nie sú od Boha. Už mnohokrát sme my, šíritelia týchto posolstiev, obsiahle informovali, že toto nie je žiaden argument pravosti - je to skôr pseudoargument, pohodlné skrývanie sa za slovnou frázou, zbavujúcou oponenta zodpovednosti pred skutočnosťou reality existencie zla, satana, padlých anjelov a ich vplyvu na človeka a celého negatívneho dianie vo svete, spojeného so všade eskalujúcou hriešnosťou človeka. Pán Ježiš nám v posolstve z 27.05.12 pod názvom "Satan vás presvedčí, že moje posolstvá pochádzajú od neho" veľmi jasne hovorí, čím v skutočnosti tento strach je, odkiaľ pochádza a kto a čo je jeho skutočnou príčinou. Ja k tomu dodám len toľko (lebo v podstate nie je čo viac k tomu dodať, Pán Ježiš jasne pomenováva príčiny strachu), že človek si rád zľahčuje z mnohých príčin všetko možné vo svojom živote a všade, kde sa má namáhať, niečo zmeniť - napr. svoj život, zbaviť a vyvarovať sa hriechu, vzdať sa pohodlnej cesty, zlozvykov - tak si nájde množstvo dôvodov, len aby to nespravil, nezmenil sa. Všade prítomné násilie, vraždenie, bezprávie, úpadok hodnôt, vulgarizmus, oplzlosť, nemorálnosť, prezentovaná denno denne v televízii a v samotnom živote nás už ani pomaly nedesí ani nekričíme, aby sa to zmenilo, zastavilo ... Ale keď Boh so "zdvihnutým prstom" varuje a napomína, tak mnohí začnú hlasito protestovať a namietať, že to nie je od Boha, lebo Boh je len "dobrý a láskavý" a všetko odpúšťajúci a len milujúci. Boh je však aj spravodlivý, nie len milujúci. Boh nenávidí hriech. Boh jasne povedal, že následok hriechu je smrť. Božie pravdy sú večné a nemenné. Človek nemá právo ich meniť a prekrúcať. Tieto nemenné a raz navždy dané Božie pravdy sú večné bez ohľadu na názorové zmeny tej ktorej doby ľudských dejín. Strach nie je opodstatnený. Bojte sa viac svojich hriechov a nie spravodlivosti Božej. Ale čítajte Božie slovo a uvedomte si, čo vám Pán hovorí:

Moja dcéra, tak mnoho mojich nasledovníkov sa pýta, prečo mnohé z týchto posolstiev vyvolávajú v ich srdciach strach. Mnohí si myslia, že Ja vyvolávam strach. To však celkom nezodpovedá pravde. Strach, ktorý zaplavuje mnohé duše, je z toho, že si uvedomia, že to, čo vám hovorím, je pravda. Je to ako u každého dobrého rodiča, ktorý svoje dieťa varuje pred nebezpečenstvami života. Niekedy môžu nebezpečenstvá, pred ktorými rodič varuje, byť príčinou strachu. Tento strach sa však vzťahuje na zlo, spôsobované človekom, ktoré leží pred vami. To isté platí o zle vo svete. Je spôsobované človekom, ktorý je zase ovplyvňovaný podvodníkom, satanom. Proroctvá, ktoré Boh dáva ľudskej rase od počiatku času, vzbudzovali v srdciach niektorých ľudí strach. Naopak na iných miestach vyvolávali veľký smiech. Toto sa stalo predtým, než Noe začal stavať archu. Zatiaľ čo sa z neho smiali, zahŕňali ho posmeškami a zosmiešňovali ho, urobili tí, ktorí mali strach, to, čo sa od nich žiadalo. Postavili archu, aby sa zachránili. Tí, ktorí sa z Noema smiali, zosmiešňovali a zavrhovali ho, zahynuli. Všetky proroctvá, ktoré pochádzajú od Boha, v sebe zahŕňajú výstrahy, aby ľudí podnietili pripraviť sa na takéto udalosti. Iba vďaka tomu, že si pripravíte vaše duše, budete schopní vydržať utrpenie, spôsobené hriechmi človeka, ktoré pred vami leží. Tým z mojich nasledovníkov, ktorí sa pýtajú, prečo moje posolstvá môžu vzbudzovať strach, hovorím toto: Neverte lžiam, ktoré do vašich sŕdc vložil satan ohľadne toho, že by vraj Boh nikdy nedal svetu posolstvá, ktoré by srdcia jeho detí napĺňali strachom. Teraz sa mnohí z vás, najmä tí, ktorí ma milujú, odvracajú od môjho svätého slova. Jednou z najobľúbenejších škodoradostí satana je to, aby vás presvedčil, že Božie posolstvá neobsahujú proroctvá, ktoré vyvolávajú strach. Takéto posolstvá ( - nahovára vám satan - ) istotne môžu pochádzať len od Zlého. Ako sa len satan smeje nad svojim vlastným prefíkaným podvodom. Satan vás presvedčí, že moje posolstvá pochádzajú od neho; natoľko je už zúfalý, keď vás presviedča, aby ste sa neriadili podľa mojich pokynov. Je potrebné, aby vám, mojim nasledovníkom, bola povedaná pravda. Musím vás pripraviť a to znamená, že vás musím vopred varovať pred nastávajúcimi záležitosťami a to len kvôli tomu, aby som vás ochránil. Je to kvôli vašej záchrane. Nikdy nepočúvajte túto lož. Z mojej Božej lásky k celému stvoreniu dostávate moje posolstvá. Preto Mi ako každý dobrý rodič dovoľte, aby som vás viedol. Ochránim vás, pokiaľ Ma budete počúvať a nasledovať moje pokyny ohľadne modlitieb. Strach nepochádza odo Mňa. Keď vo Mňa veríte a dôverujete Mi, nebudete mať strach a to aj napriek tomu, koľké zlo vám bude v dôsledku hriechu ľudstva prezentované. Nikdy však nesmiete urobiť jednu vec a to, že sa budete ukrývať a domnievať sa, že všetko bude v poriadku. Pretože ak tak urobíte, popriete tým existenciu zla vo svete. Prijmite skutočnosť, že satan existuje. Verte, že modlitba môže oslabiť a aj oslabí jeho moc. Povstaňte teda a prevezmite zodpovednosť, ktorú voči Mne, Ježišovi Kristovi, ako moji nasledovníci máte. Dovoľte Mi, aby som vás viedol, keď sa zoči-voči postavíte pravde a do vášho srdca nevojde žiaden strach.

Váš milovaný Ježiš





Späť na diskusiu