Život v duchu posolstiev

Dátum: 05.06.2012

Vložil: Markéta

Titulok: poselství

Dobrý den, také já se s vámi drazí přátelé v Kristu chci podělit o vliv poselství na mě a můj osobní život. Jsem katolička, taková ta vlažná dlouho jsem nebyla u zpovědi a do kostela jsem zašla jen občas, ale už více než rok mě ,,cosi" táhlo hledat a číst na internetu o zjeveních panny Marie, o otci Pio o o Ježíši atd. Začátkem letošního roku jsem "náhodou" narazila na tuto stránku, když jsem jen tak brouzdala po internetu a hledala jsem stránku s duchovní tématikou, která by mě nějak oslovila. Když jsem začala číst-jako bych něvěřila svým očím, bylo to přesně to, po čem má duše žíznila - u některých poselství jsem i plakala. O Varování jsem věděla už dříve z poselství z Garabandalu, a často jsem o něm přemýšlela, ale jako by se o tom už nikde nemluvilo. Ze začátku jsem byla poselstvím ůplně pohlcená, ale postupem času se mi začaly vkrádat myšlenky a různé pochybnosti, co když to není pravda, abych náhodou neuvěřila nějaké sektě atd. Zápasilo to ve mě a tak jsem se začala modlit a prosit Ježíše, aby mi dal nějakým způsobem znamení o pravdivosti těchto poselství, čekala jsem nějaký zázrak - zázrak se však nekonal, žádné znamení ani hlas jsem neviděla ani neslyšela, přesto mě ale velmi udivuje, že jsem zjistila, že už je to několik dnů snad i týden, že jsem přestala sama od sebe pochybovat a najednou vím, že jsou tato poselství od pána Ježíše a vůbec se tím už nezabývám - dokonce jsem přestala mít i strach, který jsem několikrát při čtení a rozjímání pocítila - strach z budoucnosti. Také se snažím každý měsíc jít ke zpovědi a těším se na mši svatou - nevím, jak se ta změna stala. Teť mám jediný strach ze svých hříchů a už teť pána Ježíše prosím, aby mi odpustil - naprosto mu důvěřuji, ať se vše stane jak on chce, nám zbývá jen se modlit a důvěřovat mu nic víc a nic míň. Můj duchovní život se velmi změnil.
Můj manžel těmto poselstvím nevěří, ale když teť je spoustu menších zemětřesení a i ve Vatikánu se začínají dít podivné věci - myslím, že nad tím přemýšlí. Jsem ráda, že je nás tady tolik co věříme těmto poselstvím a chci poděkovat všem, kteří tato poselství šíříte a překládáte. DĚKUJI a Bůh ať žehná všem, kteří je čtou. Markéta





Späť na diskusiu