Život v duchu posolstiev

Dátum: 05.06.2012

Vložil: Terezka z Moravy

Titulok: Re: poselství

To je neuvěřitelné, jako bych to psala já sama. Mám s těmito poselstvími velmi podobnou zkušenost. Byla jsem k nim přitáhnutá od panny Marie Medjugorské. Minulý podzim jsem se po asi 8 letech zatoužila informovat, co se děje v Medjugorii, tak jsem brouzdala na internetu a hledala info na stránkách Verité a Medjugorie.V té době jsem se téměř denně začala s dcerkami modlit růženec (prostě jsem po tom zatoužila).Potom před Velikonocemi jsem se začala modlit Korunku k Božímu Milosrdenství a teprve po Velikonocích jsem se dostala k těmto poselstvím z Irska. I já jsem věděla o poselstvích z Garabandalu...Ta zemětřesení také pozoruji, dokonce jsem zachytila tento článek:

„Nepochybně je něco vážně špatně. Bylo to příliš mnoho zemětřesení,“ prohlásil Marmureanu citovaný servery zaměřenými na geologii. Rumunský vědec komentoval značnou aktivitu v zemské kůře.

Jím zmiňovaná série začala silným zemětřesením 11. dubna v Indonésii, kde otřesy dosáhly 8,6 a 8,2 stupně podle Richterovy škály. [celá zpráva]

Během hodin následovala tři slabší zemětřesení v Mexiku a následně v Kalifornském zálivu. Poměrně silné otřesy pokračovaly i v dalších dnech. [celá zpráva]

Čerstvě se přidalo další slabší zemětřesení v Chile, které dosáhlo 6,5 stupně.[celá zpráva]

„Ta zemětřesení jsou překvapivá a nelze je jednoduše vysvětlit s pomocí současných vědeckých poznatků. Například zemětřesení v Indonésii: podle statistiky, by se mělo objevit v této části Asie jedno silné zemětřesení přibližně každých 500 let. Avšak od roku 2004 tu již byla tři silná zemětřesení s magnitudem přes 8, a to není normální,“ tvrdí Marmureanu.

Náš Bůh je mocný :o) a to ještě potom přišla ta 2 zemětřesení v Itálii a 1x v Bulharsku.
Mějte se krásně a vyzbrojte se modlitbou :o)





Späť na diskusiu