Život v duchu posolstiev

Dátum: 05.06.2012

Vložil: Janka

Titulok: Re: Prosim o radu

Milý brat v Kristovi, ja som tiež bojovala s touto otázkou ohľadne manžela. Keď som mu to spomenula pred niekoľkými mesiacmi, tak ho to viacmenej rozčúlilo - pritom je veriaci, modlíme sa spolu. Akoby prepadol panike a nechcel viac o tom počuť - nepríjemné veci sa ťažko prijímajú. Sem tam som mu naznačila, že situácia, ktorá je vo svete, súhlasí s posolstvami a že aj tie zemetrasenia boli predpovedané. Ešte niekoľko krát ho to znervóznilo, tak som si povedala, že už nepoviem ani slovo a odovzdala som to Pánovi a modlila sa. Aj som mu link na túto stránku poslala mailom, aby si to sám otvoril. Niekoľko dní sa na to ani nepozrel. A pred pár dňami prišiel za mnou a pýtal sa sám na tie posolstvá a že mu mám ukázať, čo a ako čítať. Ešte musíme obaja viac prosiť o väčšiu dôveru v Pána, lebo sa mi ešte dosť často stáva, že ma ovládne strach a obavy, či si stihnem urobiť zásoby, či ich bude dosť, čo s eurami v banke, kedy začať robiť zásoby, čo ak sa tie udalosti posunú, čo potom so zásobami, čo ak do konca roka k ničomu nedôjde atď. a takých všelijakých otázok mám v hlave neúrekom. Prosím preto tiež o modlitby, aby ma naplnil Pánov pokoj. Nad niektorými príspevkami žasnem, aký pokoj z nich vyžaruje. Nech Vás Pán žehná aj Vašu rodinku a vložte do Jeho rúk. On sa už postará.





Späť na diskusiu