Život v duchu posolstiev

Dátum: 11.06.2012

Vložil: Zuzana

Titulok: Re:Re: Prosím o pomoc!

Ten môj problém sa veľmi zhoršil. Zlý už ovláda aj moju myseľ. Núti ma hovoriť veci, ktoré by mi nikdy z úst nevyšli - rôzne nadávky, ale aj iné veci, ktoré som nemala v úmysle povedať. Takže aj keď sa modlím, akoby tá modlitba ani nebola moja. Verili by Ste, že ho počujem? Hovorí mi - máme ťa v hrsti, si mŕtva, presťaň sa modliť, zabijem sa a pod. Niekoľko krát ma "vodilo" a núti ma naozaj sa zabiť. Ja mám však rada život. Niekde som čítala, že nejaký človek bol posadnutý zlými duchmi a počul hlasy v hlave. No, ja som na tom rovnako. Od napísania emailu to šlo so mnou dolu vodou. Čoraz menej a menej som sa vládala modliť, až som takmer úplne prestala. Totiž tieto proroctvá sa mi nejakým spôsobom odcudzili. Ohľadom toho exorcistu, kontaktovala som jedného, ale potrebujem odporúčanie od kňaza, ktorý sa k tomu ešte nedostal. Neviem, ako ho mám k tomu primäť. Mám pocit, že mi neverí. Vraj sa ešte nestretol s nikým posadnutým zlým duchom. Druhý kňaz, u ktorého som sa spovedala, mi povedal, že aby som najskôr vyskúšala žiť riadnym kresťanským životom. Akosi sa mi nedarí. K tomu čechovi, ktorého Ste spomínali sa dá dostať bez odporúčania kňaza? Pomôže mi niekto kontaktovať exorcistu, ktorý mi pomôže bez odporúčania kňaza v oblasti, kde bývam? Ten františkánsky kňaz vraj využíva reiki, takže neviem, či je to vhodný spôsob vyháňania zlého. Modlila som sa aj modlitbu za oslobodenie, ale vždy ma od nej "niečo" odviedlo. Keď sa modlím ruženec k Božiemu Milosrdenstvu o 15.00, tak mnou doslova lomcuje! Ďakujem za odpoveď.





Späť na diskusiu