Život v duchu posolstiev

Dátum: 24.04.2013

Vložil: Janka P.

Titulok: Re:Re:Re:Re:Pečať

Nasla som posolstvo, ktore je odpovedou na rozne otazky a pochybnosti ohladne ochrany Pecate Ziveho Boha:
434. Poselství Panny Marie ze dne 17. května 2012 v 08:50.
TATO PEČEŤ BYLA PŘEDPOVĚDĚNA V KNIZE JANOVĚ
Mé dítě, Boží děti budou moci ochránit svou víru, svou odvahu a své bezpečí během jakékoliv války tím, že se budou stále modlit modlitbu "Pečeť živého Boha" z modlitební kampaně.
To je jedna z posledních a největších pečetí ochrany seslaných z nebe a ze všech modliteb, které byly dány lidstvu.
Má vám pomoci udržet vás všechny naživu během jakéhokoliv budoucího pronásledování, zejména v časech [cizí] nadvlády a války.
Tato pečeť byla předpověděna v Knize Janově a je s ní svázáno mnoho božských sil.
Važte si jí a užívejte ji k ochraně nejen vaší, ale i vašich rodin.
Tato připomínka je v tomto čase nutná.
Jděte v pokoji.
Vaše milovaná Matka
Matka Spásy
Posolstvo 433: Nikdy nezapomeňte na důležitost pečetě živého Boha.
Nabídne vám a vaší rodině ochranu nejenom duchovní, ale také fyzickou.
Posolstvo 449: Pečeť živého Boha, moje modlitba z modlitební kampaně (33), je vaším záchranným lanem.
Když obdržíte moji pečeť ochrany, kterou vám dá můj Věčný Otec, nebudete muset přijmout značku.
Nebude se vás to týkat. Váš domov nebude viděn, hledán, ani se nestane cílem, protože v očích Satanovy armády se stane neviditelným.
Budete si muset skrytě uschovat potravu na dobu, která potrvá několik let. Budete si muset pěstovat vaši vlastní úrodu, mít zásobu vaší vlastní vody a obklopit se svatými předměty.
Moje zbytková církev poroste, také se rozšíří a bude vám dán útulek, bude-li to zapotřebí.
Budete muset nyní hodně plánovat.
Ti, kteří se tomu, co děláte nebo říkáte, smějí slovy: "Opravdu by Ježíš požadoval, abyste to dělali? Cožpak se nepostará o potravu všem svým následovníkům v čase jejich nouze?"
I jenom jediný bochník chleba a jediná ryba mohou být rozmnoženy. Takže nezáleží na tom, jestli máte trochu potravy, neboť Já vás ochráním a budete v bezpečí.
Modlete se vytrvale za ty duše, které se nebudou moci vyhnout značce [šelmy].
Ty nevinné duše, které budou ve stavu milosti v čase, kdy budou přinuceny přijmout čip, budou zachráněny.
Zbytek z vás musí plánovat, jak ochránit svou rodinu a vaši věrnost k nejsvětější eucharistii a ke mši svaté.
Až Antikrist pohltí všechna náboženství, pak jedinými zbraněmi, proti kterým bude bezmocný, budou mše svatá a proměnění chleba a vína v mé tělo a krev v nejsvětější eucharistii.





Späť na diskusiu